Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Е аз ти писах, но глас в пустиня се получи май :crying:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Писах 2-3 пъти на мейла но ми го връща. Имаме общ приятел: Р. Цв. със студио лес пола. Говорил ми е за теб, искам да вземам уроци, но съм от Варна. Та въпроса ми е, практикуваш ли скайп-уроци? Как би ставало заплащането за тях? Разбира се когато съм в София ще искам и да се срещаме.

Благодаря,

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Писах 2-3 пъти на мейла но ми го връща. Имаме общ приятел: Р. Цв. със студио лес пола. Говорил ми е за теб, искам да вземам уроци, но съм от Варна. Та въпроса ми е, практикуваш ли скайп-уроци? Как би ставало заплащането за тях? Разбира се когато съм в София ще искам и да се срещаме.

Благодаря,

Поздрави!

Секцията contacts вече работи. Пишете ми от там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, един пич ме питаше за уроци и се сетих за теб. Не е от София идва само в събота по-работа. Имаш ли някакви ли някакви оборотни китари за уроците, тоест трябва ли да си носи и китара.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китари има всякакви, в големи количества, така че това не би било проблем. А ти кога ще отпуснеш твоето творение за test drive???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и ЧНГ!

Варианти винаги има, при съответни условия :) Съответните условия, както и повече инфо,  през -  www.mdsproject.net  -  contacts :punk_guitar:

Успешна 2013 на всички :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Марто,

Казвам се Симеон и бях при теб на уроци преди година и съм много доволен от резултата. Сега съм в щатите и бих се радвал ако е възможно да продължим с уроците през Skype . Пиши дали има такава възможност

Симо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Симо,

Винаги може всичко или почти всичко, при съответните условия :) Пиши ми през contacts в сайта ми, за да се уточним, защото тук влизам рядко и не следя темата :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, идвам си за месец и ми се иска да направим 1 ускорен курс,  да кажем -  3 пъти в седмицата по 2 часа :) Пиши ме в графика ти ако е възможно pls :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.