Jump to content
Българският форум за музиканти

Alesis Io/2


Samity

Recommended Posts

Днеска ми докараха,саунд картата,поръчах си я от мюзикуорлд,понеже това ми е първата звукова карта незнам много много как се действа.Инсталирах нещата от диска както и кюбейса.Пробвах да направя някви неща ама нещо не се получават както ми бяха в главата,тука гледам в интернет няма клипчета как се действа.Та някой ако може да ми каже точно какво трябва да направя или незнам,всеки съвет е от полза :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отвори страницата на I/O2: http://www.musicworld.bg/bg/m_1410000/i_16...lesis_I_O2.html

виж в дясно при линковете за продукта. Качил съм Cubase setup guide. Ако намеря още полезни неща ще ги споделя също!

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,да записвам вокали,китари.Някви настройки да ми кажете,аз днеска се опитах да запиша някви китари,но звука от пс-то идва със закъснение и качили пука лекичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм :rolleyes: нямах време...пробвах се с куул едита ама нещо не се получи,утре ще се пробвам да го свържа с кюбейс да видим кво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото тоя кюбейс дето си инсталирах от диска иска да си направя регистрация а не виждам някъде да пише как ще стане това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не искаш да четеш??? Писах ти че можеш да си изтеглиш Cubase LE4 - Setup Guide от тук

Вътре пише как да си настроиш ASIO-то и как да си регистрираш кюбейза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охх извинявай много,нещо съм много замаен :thumbs_up: незнам на какво се дължи...регистрирах го в това сайтче,утре ще свържа звуковата карта към кюбейс и ще пиша пак кво е станало.Мерси много за помоща :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...току що седнах на ПС-то,свързах картата,свързах и микрофон към картата.Свързах и слушалки към картата че нямам колонки подходящи в момента.Ситуацията е следната:

1.Когато пусна музиа от уинампа се чува през слушалките.Което показва че си работи картата :jazzband:

2.Пускам куул едита и неще да записва и се чува само някакъв гаден шум като от старите телевизори ШШШШШШШШ ако се сещате.

Та нз кво да правя да не е нещо от юесбито?или пък незнам,инсталирах уш всичките драйвери.а вчера успях да запиша някви китари макар и да пукаше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как но на ейбълтън успях да запиша китарки.

http://www.4shared.com/file/244565322/bc3b8ba9/Untitled.html

А с микрофона неще да записва :jazzband:

И слушалките пръщят на 30-40 секунда като почна нещо да слушам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.