Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете за Хиподил


Recommended Posts

Здравейте, много ми се иска да получа табове на хиподил (ако можи да са .doc или .тхт :)не .gp

Също така много моля ако публикувате нещо да е проверено :) Просто някои табове в нета не са много точни(особено по отношение на разлагане, сола и истински използваните акорди в оригинала). Който която песен знае да я пусне :-(

Много се надявам, че тази тема(ако няма таква спяща в архивите) ще се развие сполучливо и ще е добър помагач за феновете на коркотам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали дори авторите на песните могат със сигурност да си спомнят какво са изсвирили на записите - това е Хиподил все пак :) по добре сядай и вади :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си табове на Слейър :hysterical:

Дори незнам как трябва да ти отговоря...имам предположения, но .... мерси се пак. Slayer слушах в 5ти клас. Ставаше въпрос за Хиподил. :offtopic-001: Жив и здрав иначе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно предположенията са ти грешни и понеже си любезен, няма да говоря за тях, а иначе и ти да си жив и здрав, и обяснявам:

 

Пешо е страшен фен на Слейър (как не си го забелязал като си слушал и двете банди) и доста от рифовете и солата на по-тежките и бързи парчета са взаимствани/вдъхновени от Слейър. Дори и да не са едно към едно, поне ще хванеш идеи, основни похвати, отношение, мислене (...), а аз още си слушам Слейър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно предположенията са ти грешни и понеже си любезен, няма да говоря за тях, а иначе и ти да си жив и здрав, и обяснявам:

 

Пешо е страшен фен на Слейър (как не си го забелязал като си слушал и двете банди) и доста от рифовете и солата на по-тежките и бързи парчета са взаимствани/вдъхновени от Слейър. Дори и да не са едно към едно, поне ще хванеш идеи, основни похвати, отношение, мислене (...), а аз още си слушам Слейър.

 

Благодаря. Не съм обръщал внимание на приликата в солата, а и както казах Slayer слушах отдавна и нямам много ясен спомен, помня, че ми омръзнаха :slap:. Не знам и не съм сигурен колко съм любезен, но мерси 'се пак :lol: Отново жив и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.