Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикантската среща във Велико Търново


Recommended Posts

Абе ще стискаме, но не разбрахте ли, че само си губите времето в такива формати?

А и доста често губите и пари. За 5 минутна слава по телевизията :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палците вече ги стискаме. Кажи като почнат и гласуванията!

 

Иначе, относно тия формати ... знае ли човек - може и да има все някаква полза в крайна сметка.

Мисля, че който има възможност - спокойно може да се пробва. Парите така или иначе ги изкарваме и харчим за всякакви глупости...нека поне те не са причината.

 

 

misterj - Видях, че имаш къща за гости в Еленския балкан...аз също имам рода и имане в тоя край...говоря за с. Мийковци. Може да се окаже, че се познаваме...ако разбира се се навърташ често по тия красиви места..!?!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам честито на мен :D

Мерси...

 

Сега като съм се сетил - ти няма ли най-накрая да започнеш пак да идваш на репетиции и с "КАНТИЛЕНА" ???

Дойде в началото и ...

Сега поне, имайки в предвид новата ти работа, вече ще имаш време мисля. За пеенето знаем, че си ОК. :thumbs_up:

 

Айде, че басовата партия доста отслабна! :(:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живееш в Търново - Супер!

 

Значи и ти би могъл да дойдеш на среща ако успеем да се организираме скоро някъде...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

viho_breika и той участвал в X FACTOR ... стана интересно!?

 

Вихрене...няма ли да поразкажеш това онова от кухнята...как ти се стори!?

 

Майче скоро трябва да направим наистина срещичка ... вече има доста за какво да си поговорим! :P

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ами...стана Коледа а още не сме се организирали за нищо...

 

Понеже тези дни си говорих да се видим с някои колеги, които са си в Търново по празниците...и ми хрумна, че може да се организираме и най-накрая на направим реалност и ПЪРВАТА ФОРУМНА СРЕЩА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО!

 

Мисля, че ще е супер да се видим, запознаем и пийнем по нещо заедно.

Вече има желаещи приятели...има и колеги от театъра а и от хора (в който пея), които с удоволствие ще дойдат ако разберат за нещо такова...така, че нека се съберем.

 

Става въпрос за дните до нова година...някоя от вечерите от седмицата, която предстои. Мястото мисля да е пианобарът "Максимус", за да може освен да се видим, пийнем (и запознаем с тези, с които все още не се познаваме)...и да попеем и посвирим заедно... А и Мирела ще се радва да е с нас!

 

Тия дни ще пиша точната дата и подробностите...

 

Пишете кой е ЗА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :thumbs_up:

Ами...тия дни се бях чул и с Mihaela Fileva че ще си идва за няколко дни...така, че да изчакам и тя да каже до кога е тук и отиваме...тъкмо да ни разкаже това онова за X Factor... :P

Вихрен едва ли ще се сети да отвори форума...но ще му звънна...той само това чака...хах... :singer:

Тъкмо и още някой може да се обади тук...ще е супер даже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да се съберем още утре... по-късно пак ще пиша.

 

Plami - разчитам да кажеш на Ицо а пък аз ще звънна на Hardrad , понеже едва ли ще погледне форума... :blush::P .

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.