Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикантската среща във Велико Търново


Recommended Posts

Я! Момчиле...

 

Аз се надявах да дойдеш и на тази сбирка...но...както и да е. Явно си бил зает.

 

Радвам се да те видя поне, че си се регистрирал тук най-накрая:)

Сега ако се появиш и на репетициите в сряда и четвъртък ще е направо невероятно!!!

 

Намери ли си подходяща стройка за обоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега все още съм със старите, но съм си поръчал, надявам се другата седмица да имам вече нова стройка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Забравих да спомена, че на музикантската среща тази година, освен всичко останало, се подхвърли и идея за второ издание на тазгодишния музикантски купон!!! :ok:

Мирела Величкова (която е създател, основен организатор и домакин за втора поредна година) предложи повторението да се случи през есента на 2011 година.

 

Всичко, обаче е все още само идея и предстои да се планира по-конкретно.

Аз вече съм заявил своята готовност за съдействие и присъствие.

 

Пишете мнения, предложения, идеи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях на музикантската среща,където стана уникален купон!Препоръчвам на учасниците във форума другия път да присъстват. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Последната сбирка беше доста разнообразна и "фолклора" далеч не превъзхождаше по времетраене рок музиката например. Иначе е ясно, че идват всякакви музиканти и артисти...нали това е целта...да се видим и повеселим в крайна сметка!?

 

Това, че е снобарско - вероятно някои искат да изглежда така...не го мисля...аз си прекарвам повече от добре сред многото познати и приятели.

 

Дано си промените мнението и отново започнете да идвате... най-малкото заради усилията на Мирела да организира всичко това в тия безпарични времена. Ясно е, че хората са различни и вкусовете също...

 

Нека не се делим. Едва ли някой ще спечели от това.

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще имам причина да посещавам по -често гр.Велико Търново!

Ако засека някоя форумна музикантска среща предполагам ,че нямате нищо против да участвам и аз!Поне ще ви засиля рок присъствието! :rockon:

:cheers2:

Редактирано от rockfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото - momcata вече е официално назначен на щат (като обоист) в оркестъра на великотърновския музикален театър! :happy:

Вече се състоя и първата му премиера...

 

ЧЕСТИТО! :thumbs_up:

 

...

 

Остана да почерпиш... :cheers2:

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да...браво на теб!

Най-накрая намери начин да продължиш с музиката! ;)

 

А като съм започнал да разгласявам клюки за болярите тук - нека спомена и това, че Mihaela Fileva (която също е част от форума и нашата темичка тук) вече премина поредния кастинг и най-вероятно ще я гледаме тази есен в X FACTOR!!! :P:whistle:

 

ЧЕСТИТО и на теб, Миша!!!

 

Успех! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.