Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова седмица- нов раздел


Viara Ivanova

Recommended Posts

Пеенето не е само казване на едни думички и изпяването на едни тонове. С пеенето трябва да кажеш нещо на слушателя. В тази песен - да, технически много добре, хубаво изпято но никакво настроение и никакво чувство. Саксофона ми казва много повече без думи отколкото ти с толкова много.

В случая е: аз си пея, нали не ви преча.... На мен (като слушател) никой нищо не ми казва. Все едно някой си говори по телефона на автобусната спирка до мене. Неща които не ме засягат и никой не се обръща към мене да ми ги каже или да ме накара да ме заинтригуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саксофона ми казва много повече без думи отколкото ти с толкова много. На мен (като слушател) никой нищо не ми казва.

Как никой нищо не ти казва - нали саксофона ти говорел? Между другото, кога за последно се прегледа? :punk_guitar:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса - приятен глас и отива на песента. По височък е от на Шаде, но пак е гот :) Поздрав с целия нов албум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярааа, чух този ти кавър снощи към 12 pm и... тъкмо мислех да си лягам, но ти провали всичко... :):)

 

Не че разделът предполага такива реакции, ама, хей ме на:

 

<<<Вяра и Гинето>>> (на Sade-то).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееее... браус, съвсем светна. Малко така, с добро, много оперни ми идват тук-таме добавките, но иначе страховито ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Бе к'во направихте вие, бе?!!! Ами сега?!!!

 

Като че ли не ни стигаше страхотния 'оригинален' (първи в тази тема) кавър на Вяра... (Правилно си забелязал, @Pif, не ти говори на тебе, а на мене. Само да е посмял някой да ми я закача! :thumbs_up: )

 

Ами и с два божествени гласа сега, така непринудено съчетани - накъде отиваме, какво правим? МАни, мАни... ...

 

= = = = край на глупостите = = = =

 

Да сте живи и здрави, момичета! Слънце ме огря (посред нощ), тъкмо ме бяха 'зарадвали' че тоя уикенд няма да си ходя в къщи... и ми оправихте настроението... Живота има смисъл, в крайна сметка :thumbs_up:

 

И давайте още така, и двете - поотделно и заедно!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pif, вярно всеки си има право на мнение ама не знам как можеш да кажеш, че на изпълнението му липсва чувство, направо не знам.

 

Ангелина направо уби с включването си. Няма такава лудница просто. За десети път го слушам, направо нямам думи от кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелинке - колкото и да те тача, харесвам и уважавам, ще ти призная, че включването ти в тоя кавър е малко егоцентрично, макар и като бек-вокал.

Картината, която ми изниква, докато слушам този запис е:

 

Мрачен безличен човек в костюм, седнал на стол и свирещ на втората semi-acoustic китара, което е произведена (първата е в музея), никому неизвестен, леко брадат контрабасист, саксофонист, чиито черен панталон му е къс и му се виждат белите чорапи, барабанист, чиято цигара, висяща от устата отдавна е изгоряла и угаснала, певица (в лицето на новата ми и поредна форумна любимка Вяра), която пее със своята червена рокля и тежък вечерен грим, полупритворени очи и девет инчови нокти ( :cheers2: ) и Ангелина на заден план, блърната, която стои с треперещи ръце и дебне в очакване къде ще се появи удачен момент за включване с терца, 50, белот и/или капо :ok:

 

Моля за извинение, ако съм обидил някого.

 

Не искам да кажа, че някой се е представил лошо, просто слушайки парчето, ми се появяват най-различни визии, които едва ли биха се харесали всекиму и вследствие от което се опитвам да дам обективно мнение, което да не е пристрастно по никой начин.

 

Извинявайте, че се видяхме,... дано нямате камъни да ме изпратите ;)

 

 

П.П. Вяра, много поздрави на Chris Hein :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.