Jump to content
Българският форум за музиканти

Раздел Радио хитове + Раздел изпити


Viara Ivanova

Recommended Posts

следващото парче за изпита

липсват му малко въздишки в началото, за натърпеливите пеенето започва от 0:26 :) Russian roullette :):dance:

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя изпит, не ги ли разпиля вече? :D

Хитчето смо по себе си не ми е от любимите, но отговорно казвам че ми харесва изпълнението ти .

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ще ги разбивам, как? затва съм дошла ... :hysterical:

това е част от подготовката за изпита, който включва разни елементи, между които

5 съвременни парчета, съдържащи "вокални предизвикателства" :)

та сега уча, създавам, записвам и избирам предизвикателства, които да представя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На барбадоската и харесвам само "Чадъра",и то заради барабаните.Слава богу,че не звучиш като нея,а много по-добре (поне за мен де),щото нямаше да спя цяла нощ.Леле,колко не я понасям тая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да си кажа честното мнение бих казал, че е изпято с много мъка и няма никакво присъствие. Звучи страшно измъчено все едно певицата я боли докато пее. Няма го самочувствието необходимо за да се изпее тази песен.

 

Но тъй като трябва да вляза в крак с тона във форума и раздела ще кажа: невероятно изпято. Разтопих се от кеф докато го слушах. Риана нищо не струва пред тебе. Някаква странна грешка е, че продуцентите и са открили нея преди теб. Трябва бързо да отидеш при тях и да им кажеш, че си по добра щото ... човечеството губи всяка секунда която ти не си на екрана на М ТиВи.

Май успях да докарам тона на преждеговорящите позмазвачи :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи сега кой какво зло ти направи,та си все мрачен и недоволен?

 

Нека да поясня:

-не мога да пея

-не мога да преценявам кога някой пее с присъствие или мъка

-не се разтопих от кеф,докато слушах,щото песента е гадна

-не обичам да критикувам музикално изпълнение,без значение вокално или инструментално,защото там съм гола вода,както и защото не мога да покажа нещо повече

-въпреки горното си запазвам правото да харесам или да не харесам нечие пеене

-не се подмазвам-никой тук не ми дава пари,нито ми е шеф

-не харесвам Риана,както и повечето изпълнители от типа Американ Айдъл (както и всякакъв друг айдъл).В тоя бизнес пробиват с гъза напред.Само младите изпълнителки там си знаят колко са ги ебали,за да не бъде друга на тяхно място.

 

Най-лесно ще затвориш устата на Вяра,като кажеш така:

-Момиче,виж сега,изпяла си го така и така,но ето аз ще ти покажа как трябва да стане-и го изпяваш,пускаш го тук, пленяваш ни всичките с пеене,Вяра си тегли куршума,аз заминавам за Багдад,а Ултра се записва във флота.И ти оставаш с гордо вдигната глава като победител.Толкова е просто!

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи сега кой какво зло ти направи, та си все мрачен и недоволен?

Това е неговия начин да изказва възхищение. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball: Аве хора я стига глупости :cheers2:

Дайте да се разберем раздел кавъри в този форум за какво е??? Нали беше отхвърлено предложението за подраздели? Нали тук е мястото всеки да споделя кавърите, които е направил-за да се запознаем музикално, да видим кой какво прави, как, да питаме защо/а защо не? Или това е разделът, в който някой си поставя за цел да "затваря устата "на някого с коментари ??? Или някой на някого да се мазни??? Нито безпочвените и злобни коментари, нито ласкателството са от полза на някого, ако целта му е да се развива. Нито пък ще го спрат. И двете се усещат еднакво лесно ако имаш реална преценка за възможностите си.

 

Не мога да разбера какво има толкова: на един му харесва, на друг не...Защо това да е проблем? За мен определено НЕ е:)

Не разбирам защо това, че съм решила да правя кавър на някого да е = "да се меря" с него и кво беше там за продуцентите ?!?!? :rolleyes:

Благодаря на всички дето са се поинтересували от някоя моя тема.

Аз от конкретна критика не мога да се обидя, така че няма страшно. А ако някой ми "изпее/изсвири" какво има предвид, когато критикува мое изпълнение НЯМА начин да го приема като "затваряне на устата"!!! Първо ще ми стане интересно, защото ще знам, че не говори папагалски, повтаряйки чужди мисли и нещо прочетено и недоразбрано.

Второ, ще се зарадвам страшно много, защото във форума досега съм срещнала само няколко певци, които имат желание да споделят и знаят как да обяснят и покажат. Иначе много са дървените философи, специализирали "Обща критика и тролство". Може да греша разбира се и просто да им се свиди "знанието"-но нищо конкретно не казват. За тях си е.

Ако аз имах някакви комплекси спрямо пеенето си или не понасях обоснована критика със сигурност не само нямаше да пускам репетиции и проби в кавъри...("да се излагам" както много хора го мислят).Нямаше въобще да се регистрирам в този форум. :hysterical:

Даже съм планирала серия "преди и след" със записи от преди 5 години и същите парчета записани сега :tomato: Всички се учим и всеки един запис без значение дали "се е получил" или не, показва пеенето/свиренето ни в конкретния момент... Има ли разлика дали ще запишем нещо и то ще си седи на харда или ще го пуснем тук/ще го свирим на гиг???

Има ли разлика дали си "подрънкваме" лекинко с джемовете, ама не сме достатъчно "велики", да пуснем резултата?

Пеенето и свиренето са ни все същите.

 

Можем съвсем спокойно целодневно да си чешим езиците с коментари на чужди изпълнения без да пуснем нито едно наше, нали :secret: Но това не е дейност, която мен ме интересува.

Аз съм тук, за да науча каквото мога, от когото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си забележете дължината на коментарите, след мнението на ПИФ - ще си помисля, че му се връзвате наистина... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен мнението на Pif не ми пречи,нито пък целя да защитавам автора (то няма и от какво).Подразни ме начинът,по който са поднесени думите "преждеговорящите подмазвачи".Сякаш слушам песента и си казвам:

-Ееее т'ва е много смотано,ама сега що да не се подмажа тука,ще кажа-"супер е,даааа,давай ощееее"-и така ще ме помислят за пич.

Това просто не е така! Беше ненужно да се подхвърлят такива реплики,само защото съм казал нещо,с което друг не е съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тук ми се струва, че трябва малко по-gangsta да обадиш, малко прекалено джази е станало... :girl_cray2:

 

Ya needa get down wit da shizzle, ya kno wat I mean? :)

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За изпита - справила си се отлично и оценката е ясна.

Версията е вери инглиш, с джази звучене на гласа.

Ако трябва да се запише за официален кавър ( и аз съм продуцент :ok: )

и така може да мине, защото няма нещо, което да не е ок,

но бих те накарал някои завършващи фрази да ги доизкусориш (препееш),

някои отворени гласни или леко да ги прибереш (да се отдалечиш от оригинала)

или да се опиташ да ги изпееш по-екстрийм ( за по-убедително),

като обърнеш и внимание на рапирането ( първият куплет от него не е ок, трябва да го направиш по-яко).

Сигурно ще ги разбиеш и така, както си е.

 

За сравнението с Риана - ако тя го е изпяла като за 1 000 000 долара,

твоето изпълнение е за 200 000. Което си е направо екстра.

Почвам и да разбирам, защо му се нахока на чичо Данчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.