Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Stratocaster Owners' Club Bg


metalhammer

Recommended Posts

023786095.jpg?r=0

 

Тази красавица..." Малмстийнска"  отиде при колега  от форума в София !

 

024815240-big.jpg?r=4

 

Тази японка от 84г. е в колекцията ...  все  още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моята скромна тояжка, май за втори път я разписвам , но к'во да се прави - радва ме :)

260518_475256612493059_148391619_n.jpg

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

https://www.facebook.com/100002409537386/videos/890648337692142/?l=5452204463602003224

 

Доста години по късно все още ми е забавно да дрънча с Фендери :-) Сори за лошия звук, записван е с телефон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,ти и дъска с телове да хванеш пак ще утрепаш коча с лопатата като свирене..,ама все се чудя защо не свириш с Телекастъри,честно казано аз си продадох страта и си оставих Телето,много ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси друже, не са ми удобни грифовете по някаква причина, имал съм навремето, но страта някак си ми допада повече (а уж са почти еднакви)

Но саунда на телето си е класика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че гриф от стратокастер пасва "plug & play" на телекастър боди (обратното доколкото знам не важи), даже има Скуайър Vintage Modified които са точно такива (телекастър тяло със стратокастър гриф). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да важи за моделите,там с трите винта ще е играчка,а аз през 90-те сложих гриф от мексиканско Теле,че ми беше по-удобен на Америкън стандарт страт , просто им смених грифовете,нямаше никакви проблеми ,паснаха идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една малка подробност в геометрията на петата и джоба м/у Telecaster  и  Stratocaster. Дали е от значение всеки сам да си прецени. ;)

 

HeelDimensions.jpgPocketDimensions.jpg

neck-swap.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.