Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем 5 в 1


arebegai

Recommended Posts

Ако просъществува,темата ще бъде дълга....

 

Така...защо 5 в 1 (че пък и +1)?Чудех се коя от всичките "подложки" би била подходяща за джем,но не можах да подбера само една,тъй,като всяка предлага по нещо интересно.И така,спрях се на 5 нормални и една джаз песен.За всекиго по нещо,както се казва.Ако са пускани преди,или са познати на всички (но не и на мен),кажете веднага-трия без да се замислям.Ако не намирате нищо интересно,процедурата е същата.Аз свирих върху всичките и така се вбесих от резултата,че реших всичко,изсвирено от мен да си остане само при мен.

 

Нещо фънки

 

Американско-гимназиална

 

Грижовно-замислена

 

Еолийско-локрийска

 

Като блус,ама не точно

 

Бонус трак за вишисти Том и Джери джаз

 

Може да си изберете която ви харесва.Ако никоя не ви хареса,повредата не е във вашия телевизор...

 

 

П.П.Между другото отворих темата само заради Balombi,чиято мечта е повече хора да се включват в раздела.Ако така успея да привлека някой "страничен",ще съм много щастлив.А очаквам Balombi да се присъедини и той. :punk_guitar:

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тогава за всички,които знаят Фа Диез.... :) Не даваш на човек да се помайтапи... :) Аз като го знам тоя Фа# мислиш ли,че мога да направя нещо смислено с него? :girl_witch:

 

 

Между другото ми се намира и един джаз-трак,в който се сменят 20-тина акорда,

 

Gm7 C9 FMaj7 BbMaj7 Am7 D7#9 Gm9 C13 FMaj7 Am7 D7alt Gm7 C13 FMaj7 D7#9 Gm7 C13 Cm11 F13b9 BbMaj7 Bm7b5 E7b9 Am7 D9 Gm7 C9 FMaj7 Dm7 Cm9 F13 BbMaj7 Bm7b5 E7 Am7 D7b9 Gm7 C7sus C9sus Am7 D7 Gm7 C7sus D7b9

 

така де,повтарят се доста,не върви точно в тоя ред прогресията.Ама кой ще свири върху това?2-ма,3-ма човека (вишисти :( )

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май ТОМ и ДЖЕРИ дето уж за вишисти е най-лесното от всичките тракове. Три акорда (горе долу блус). За другите се иска май следване на хармонията и няма да мине с блус ликове в минорна пентатоника.

 

Но, дано да не съм прав и да се включат много хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ @ emo_tion1 - :) :) Изкърти сичките миФки, не останаха за нас. Много грууууууув!

А второто що не ми се отваря? B)

Разгеле отвори се! И то е много яко! ;)

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сега я пробвах,приятелю,отваря я...Не знам защо така...Иначе 2-рата е най-оптимистично звучаща,според мен.

 

 

После,като приключа работа,ще прослушам пак всичко дотук.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо фънки, ама вече с още малко бас и посъкратено, че да не се загубят колегите с тънките струни в сола
Е аз се загубих - 3 мин. жица -Кефф! :girl_cray2: -

 

http://www.4shared.com/file/237659637/634e28ce/funki.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснах нещо в/у трака на @mexico, като се опитах да не се губя жестоко. Благодарности за съкращението и хубавото басче, което се опитах да не окепазя напълно с разни тънки телове отгоре му! :D

 

http://www.4shared.com/file/237704380/e9c32245/funk_mex.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако просъществува,темата ще бъде дълга....

 

П.П.Между другото отворих темата само заради Balombi,чиято мечта е повече хора да се включват в раздела.Ако така успея да привлека някой "страничен",ще съм много щастлив.А очаквам Balombi да се присъедини и той. :thumbs_up:

Aз мога да направя нещо , но както знаете само ще разваля темата . Затова ще замълча , не че песните не са готови де. Благодаря , че пускаш тема в този раздел .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.