Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пеене


Robert Plant

Recommended Posts

@Polyphone - радвам се да те видя,много :greenangel: ... желая ти хубави мигове през тази година и нови създадени шансони,ще се чуваме и занапред,обещавам :greenball:

 

@Alis

@Elly

@Caruso

@Mandalei благодаря ви че сте разбрали това което съм написал,то е кратко и недвусмислено,радвам се че пишете тук,аз поне чета всички ви,успех.

 

Драги,многоуважаеми дами @AlFiA и @zarra,както се разбра вече,това което съм написал е 100% истина,сега с пълно право си позволявам да удостоя вниманието ви с един виц,специален поздрав за вас.

 

Прибират се вечер две каки,мадами или просто пияни некви си жени,А и Б да речем,

след кратък интервал на мълчаливо шофиране,едната пита другата-

А- Знаеш ли,не влязохме ли в населено място ?

Б- Как позна ?

А- Ами взе да блъскаш много хора !

Б- Ама не карам аз,ти караш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа не е честно, аз този виц го знам с машинист.

Значи машиниста карал влака с много хора. И както карал му светело под шапката... :)

 

 

 

П.С. бе дай ми на мен вицове и скечове да пиша и сценаристите на Слави ще има от яд да напукват на баба си шушоните... :D)))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[

и как беше името на баса ,че нали съм тъпичка пак не зацепих???

 

 

@zarra - ти прочете ли добре,ама наистина добре последното изречение от първия ми пост в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички<_<

Доста ми е любопитно кой е този ученик на Борис Христов,тъй като и аз съм бас ще ми е приятно да се запозная,защото съм начинаещ и т.н.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм учил при бас,който е завършил Кралския колеж в Лондон и е бил ученик на Борис Христов,ако има желаещи,лс.

 

Абе хора, какво ви става на всички?!?! :) Нарочно ли дразните човека или просто ви мързи да четете и не ви пука, че безсмислените приказки в тази тема станаха няколко пъти повече от съдържателната информация? Някой някога я е създал все пак с някаква цел, имайте малко уважение към питащите и към отговарящите....

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема кво да се карате :)

 

Поради големият интерес аз започвам да давам уроци по пеене.

 

Който се интересува да се свърже с мен за повече подробности!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Аз също сълно препоръчвам мойта учителка, други също са я препоръчвали тук:punk_guitar:

Меги Ценова се казва. Ако се интересуваш, питай ме на ЛС :greenangel:

 

УСПЕХ!

Изчисти си кутията. Искам да ми кажеш , как мога да се свържа с Меги Ценова. За да се разбереме , ако може да почна при нея уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Божее, как нарежда тва малкото! :rockon:

 

Чак сега виждам, че и тук е наспамила...

Получих подобни коментари със строго заповедна форма и в личния си профил (там поне се трият), а и в кутията, незабавно щом я позачистих, изпълнена със смесени чувства...

 

Мило дете, някой не те ли е учил да се държиш учтиво, поне от време на време?

 

За останалите читатели на темата - моля за извинение за грубия коментар, просто не се сдържах.

Блюстителят на добрия тон Вики може да го разкара, няма да се разсърдя :P

 

peace...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Моето мнение е , че няма универсален вокален педагог и е много трудно да попаднеш на човека, който ще те научи на базата във вокалното изксутво и същевременно ще ти помогне да развиеш креативно мсилене и ще си паснете в силово отношение.

За това моят апрепоръка е следната-питайте,пробвайте,вземете няколко урока от човека,който мислите че е вашият педагог и ако сте доволни и усещате развитие и се разбирате продължете 1-2 години , но след това го сменете,защото всеки артист и преподавател е ограничен и в един момент се оказва,че за да се обогатите повече просто трябва д амсените източника.Това е много ценно в изкуството- да колаборираш с различни хора и по този начин да изградип своя гледна точка.А ако тряба да си гооврим честно в БГ вокалните педагози потпът и над път, всеки вече преподава., въпроса е да улучите точният човек за вас.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Благодарение на отзивите в тази тема и аз се ориентирах към Меги Ценова :). Моментално се превърнах в поредния и почитател. Страхотен педагог и професионалист, и изключително позитивен човек. Освен с нови познания, след урока се сдобивам и с невероятно настроение :). :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.