Jump to content
Българският форум за музиканти

По Колко Време Свирите На Ден ?


Recommended Posts

ми кво да кажа едно всеки ден свирех по 5-6 часа но сега остарях но пак ми се случва.Понякога сядам и забравям за всичко останало,тогава мога да изкарам докато болката в китките и седалището не надделее....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе всички drummer-и тука са ебати спортистите!аз напоследък свиря само на репетиции и концерти(последните 4-5 месеза)което прави към 10 часа на седмица max.тоест често изобщо не свиря през деня.явно съм непоправим лентяй :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря когато ми е удобно и интересно, през останалото време не се занимавам с барабани. Така че е трудно да се каже по колко часа на ден, някой път даже до 8 часа съм стигала.

Редактирано от Armaggideon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свириш само когато ти е "удобно и интересно" доникъде няма да стигнеш, да ти го кажа директно <_<

Ма то си зависи от амбициите, де...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не съдя само по себе си...колкото ид а си талантлив, работа си трябва тук, и воля, дори когато е досадно...да не ви припомням на всички упражненията за изравняване на ръцете...Или познаваш някой с родени изравнени ръце? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около два часа дневно за поддържане на нивото, а ако се налага да надобрявам пет часа минимум. Чувал съм нещо от сорта, че като не свириш един ден си го усещаш ти самия, след втория и тези които те слушат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме че има значение дали с това си вадиш хляба.аз например ако искам да работя и уча просто нямям време.май-важното е във времето което си отделил за свирене да си максимално отдаден и концентриран.качество а не количество му е майката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е, наистина няма време само за свирене, но е важно да концентрираш усилията си и в минимум време да свършиш максимум неща.

За да не става, както казва Бай Емо :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе за срам - не е срам, ма ме е яд понякога, когато не ги докарвам нещата както аз си искам. ;) Или като някой от групата ми каже, че съм бавил...аз, разбира се, не бавя, а те се опитват да наложат едно изкуствено бързо темпо, от което само парчето страда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова ги тероризирам да свирим с клик. Да видите после как клети китаристи се оплакват, че кликът им бил неритмичен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това е идея...но в случая проблемът е, че те задават едно изкуствено бързо темпо на парчето, което звучи изкуствено и моето точно съзнание въвежда подходящия ритъм :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.