Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки в Пловдив


Recommended Posts

без мен сте. Аз отивам в събота на хижа с приятели. Взимам басо и хапаратурата..

Айде другия път :)

 

Ако нещо се промени датата, но не се съобразявайте с мен, ще дойда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,днес не можах да дойда,че ми излезе ангажимент,надявам се,че сте се забавлявали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то честно казано, никой май не е ходил неска.Въпроса беше, че ако се прави среща да не се казва 1-2 дена предварително, а по-скоро 1-2 седмици, за да няма "аз не мога, излезе ангажимент и други".Така ще се види дали ще може всеки един да дойде и да се доуточняват нещата.Все пак ако примерно кажа айде утре, то никой няма да се вясне!Пък и пловдивската група не сме активни, а тези които ще дойда се виждат доста често :)

 

Примерна нова дата да кажем 27 март (събота) от 7 часа среща на Пощата със следваща спирка кафе Рокс.Ако някой има рожден ден или празник или работа да каже, че да променим за да са доволни всичките 5 човека, които са писали в темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно на 27ми има Хонки Тонг и ще има благотворителни концертчета по клубовете. (И аз ще свиря някъде там... :greenangel: )

 

Затова може в понеделник, примерно? (Щото On The Rocks не работи в неделя...)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира "Рокса" :cheers2:

 

Значи за сега форумната среща е на 29 Март (Понеделник) в 19:30 в Рокса!
Редактирано от Десислава
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.