Jump to content
Българският форум за музиканти

Ахат-Черната Овца табулатура


Recommended Posts

...ама Гитар Про-то ми, дето е версия 4.0.3...

Сложи си новото. Тоя софт даже не иска инстал. Серийния номер е в .ини файла (и е същия като за предните версии). Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички!

 

Ами, навремето свирех цялата Овца и мисля, че звучеше доста близо до оргинала... Може да я табна тия дни като имам повече време и да я пусна в някой сайт (включително солото, ама сигурно лайв солото, не оригиналното).

 

Иначе ето линк към един по-стар мой таб, вие преценете дали ще успея да ви направя Овцата... Щрак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

 

Ами, навремето свирех цялата Овца и мисля, че звучеше доста близо до оргинала... Може да я табна тия дни като имам повече време и да я пусна в някой сайт (включително солото, ама сигурно лайв солото, не оригиналното).

 

Иначе ето линк към един по-стар мой таб, вие преценете дали ще успея да ви направя Овцата... Щрак

Изрод ;)

 

Евала :)

 

едит: хмм, ще ме накараш да я науча тая песничка. звучи много приятно, а и по някакво стечение на обстоятелствата разполагам с част от техниката с която е записван оригинала (лий джаксън).

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами извинявм се, ама чакали ме не чакали - с гипсирана ръка съм та нз кога ще барна китара :headbang: И затуй не съм бачкал скоро по уфсътъ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами съжалявам, ама нямам много свободно време, ще кача таба докъдето е готов, за да задоволя поне донякъде нуждата ви от него :) иначе не знам дали е много верен, има един преход дето хич не ми звучи, ама... (никога не е късно да станеш за резил)

 

ЕDIT: http://info.datacom.bg/dark/ovcata.gp3

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://babythomas.org/stuff/ovcata.gp3

 

Дано dark няма нищо против, че я ъпнах. Понеже хоста ми се вижда отвсекъде, пък има интерес...

 

П.П. Айде, отивам да я чуя и вадя китарата и аз! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.