Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на Ibanez :)


biala

Recommended Posts

Не е лошо да има такава тема кой с каква китара свири или видео на китаристите както има такава тема при барабанистите,но не по тоя лигав начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно нищо общо с Ибаньес, освен това не съм голям фен, но добре че погледнах! Мацката свири уникално! :) Разгледах и други клипчета с музика от Зимбабве, - много интересни неща, стилът е същият/местен фолклор под европейско влияние/, но тази е най-добрата от тези, които успях да чуя! Вярно е идеална е за темата "суинг, груув и т.н". :)

Ако се смени името на темата с "музика от Зимбабве" всичко ще е ок. <_<

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Темата е безполезна и няма никакъв смисъл.Ако беше за видео на китаристи от форума съм съгласен.Плюс това не е и за ибанец.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко помощ за неразбралите младежи....

Идеята беше масата новобранци дето си мислят, че като си вземат Ibanez или подобна талпа и ще засвирят като Стийв Вай да видят как по-бедните хора се справят на китара дето даже няма 6 струни (който не е забелязал - в началото се вижда че единия ключ напрово го няма и са сложени само 4 струни)

Демек не е важно, кой новобранец ква китара ще си вземе - а какво ще я прави после. И така да се каже да ги подбазикна :blush:

Толкоз за неразбралите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Разгледай други клипчета от Ботсвана - повечето китари са такива. Имат си някаква система, да речем "ботсвански строй". Че са бедни - бедни са, но това не им пречи да правят музика!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А и специфична постановка си имат.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Ами с риск да стана нахален ще кажа, че като видя тема "За любителите на Ibanez" си представям съвсем друго нещо. :D А пък и не визирай само Ibanez, че ние притежателите на такъв може да го приемен лично :D , а и самата китара може да се обиди :blush:

 

Сори за оффтопика. :tomato: Иначе "мацката" свири жестоко.

Редактирано от W_A_R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво за Ibanez, :cheers2: моята китара е такава,добри машини са,определено японските и американските... достъпна и качествена за нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е трепач и ми харесва страхотно. Само трябва да разберете посланието. Иначе и аз съм ползвал и ползвам ибанец и никак не се обиждам. Напротив даже се амбицирвам да я накарам тая китара да звучи толкова натурално и грууви (една много популярна дума във форума последно време). А тя китарата няма да се обиди - все пак е само една талпа с прагове колкото и да струва. Този дето свири е важния.

 

Иначе "мацката" си е мацка хехе ..... и вкуса си е вкус и се мени с времето :greenangel:;):yahoo::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.