Jump to content
Българският форум за музиканти

Вокален Микрофон


ManyG

Recommended Posts

Какъв вокален микрофон бихте ми препоручали да си взема понеже сме се надъхали тъка за записи па да ходим в студио да пълним джобовете на друг неискамеB) благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

домашно студио брато нищо усобенно.Треа ни нещо като за начало не чак толко хубаво щото гледах едно мицрофончета по 700 лв ама да несъм луд да дам толко пари за тва като имаш предвид че съм на 17 години. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във Фактор, но общо взето не стават. PG58 е модела, но общо взето почти всеки микрофон на тази цена е по-добър от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

домашно студио брато нищо усобенно.Треа ни нещо като за начало не чак толко хубаво щото гледах едно мицрофончета по 700 лв ама да несъм луд да дам толко пари за тва като имаш предвид че съм на 17 години. ;)

ми и аз съм на 17,само че явно съм луд че съм дал два бона само за брабани и 230лв за микрофон за каса на старо,фор екзампъл<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз съм на 17,само че явно съм луд че съм дал два бона само за брабани и 230лв за микрофон за каса на старо,фор екзампъл

и по повече сме давали ;) айде да не си мерим пи*ките, че не си ми в "категорията" ;) шегувам се .. ;)

 

PG58 е добър за цената си , ако си намериш запазен SM58 е най-добре, много добър и универсален микрофон. на старо е около 150-170лв, зависи от офертите. иначе за по малко пари всичко е с идентично "китайско" качество и марката няма толкова значение поне според мен <_<

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееех,млади сте още,наивни;)ние,отраканите търгаши и за по-малко намираме,все някак<_<;);)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четеш ли bobalan к'во те пита? Не казваш какво друго имате предварително - миксер, колони, усилване...не е зле да изброиш...

Вече има доста евтини кондензаторни (под $100), които ще ти свършат прекрасна работа (за тях ти трябва 48V), но и един SM57, който доста универсално пасва на гласове и инструменти също би свършил работа.

Освен това мислиш ли, че само снабдяването с микрофон ще ви реши проблемите....има ли после кой да работи върху вече записаното? Щото ако нещата се получаваха ей така...като натиснеш 2-3 копчета в някоя програма...ама за съжаление не е така. Всъщност скоро сам ще го разбереш. ;)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Шуар 57ца може да се намери и под 150лв втора ръка ;)

Но един Кондензаторен на Студио Проджект В4 188лв динакорд

ще ви свърши идиална работа схемата му е копирана от Нойман U87

и между другото за него чета страшни отзиви :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си един Shure за 80лв и си готов ;) Мисля, че P58 беше модела..

хахахах я кажи къде са тия шур за по 80 лв.... ;)

Навсякъде! Ние го взехме от Пловдив, щото във Фактор на всичко си слагат по 20лв надценка... Като примерно новите Зуумове... В София навсекъде 290, в Пловдив - 250... деба мошениците деба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.