Jump to content
Българският форум за музиканти

Страшна гавра...онемях...


soundcraft

Recommended Posts

Е музиканти ,музиканти толкоз ли сте гладни та такава злоба се е събрала у вас. Работете а не висете по цял ден и нощ по форумите и ще сте по сити. Ама за да работите трябва да я можете тая работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е музиканти ,музиканти толкоз ли сте гладни та такава злоба се е събрала у вас. Работете а не висете по цял ден и нощ по форумите и ще сте по сити. Ама за да работите трябва да я можете тая работа

 

 

Коя работа да можем?Да си пускаме мп3-ки и да се правим,че пеем ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действително, ебахти злобата! Хората си правят пари както могат. Вие сега се нервите че минават по тънката лайсна ама тях какво ги инатересува? Аз пък им казвам едно евала за изобретателността! Или изразете възхищението си, или кажете че са малоумници и изобщо не се хабете да пишете глупави коментари. Вие изпадате в някакво средно положение, наречено завист :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е музиканти ,музиканти толкоз ли сте гладни та такава злоба се е събрала у вас. Работете а не висете по цял ден и нощ по форумите и ще сте по сити. Ама за да работите трябва да я можете тая работа

Бре, какъв си ми умник и "работяга"! Машшаалаа! Смешновато изтъркани са, такива "остроумни" клишета/лафчета. Едно си баба знае, едно си баба бае. Ти, само за този лаф ли, се регистрира във форума, а? Ами, "добре дошъл", ще ни изпееш ли, нещо друго?

 

Действително, ебахти злобата! Вие сега се нервите че минават по тънката лайсна Аз пък им казвам едно евала за изобретателността! Или изразете възхищението си, или кажете че са малоумници и изобщо не се хабете да пишете глупави коментари. Вие изпадате в някакво средно положение, наречено завист :wallbash:
Такива коментари насърчават дребния тарикатлък и "бай ганьовщината" у нас.

Чак злоба и завист не забелязвам някой да излива, по-скоро насмешка и презрение. Те, това и заслужават.

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем се смях... наистина с глас (и аз като всички), хем... пълна скръб. :)

 

Аз съм дълбоко скептична, че такива хора могат да бъдат докарани до вменяемост - просто по механите, хижите и паланките из курортите едва ли някой ще им направи забележка. То трябва и клиентелата да е информирана какво й се случва - и то редовната такава (а тя не е). Дори и да кажат на управителя, че оркестъро ВЪОБЩЕ НЕ СВИРИ/ПЕЕ (редувайки буфото със стандартния БГ вариант "свирят/пеят пълни глупости"), едва ли ще ги изгонят.

Вие как смятате?

 

Вече не им се впрягам, като попадна с чужда делегация на такива места. Сядам далече от "оркестърчето", без пряка видмост (да има някаква чупка или колона, която физически да спира звука). Не реагирам, ако някой от българите в групата ме познава и ми каже: "Тука свирят едни, що не станеш да изпееш нещо с тях..." (щото има и готини конференции, на които се завихрят грандиозни купони). А и ми се е случвало веднъж-два пъти да се отпусна да попея с такива свирещи люде - от масата, без микрофон, и после разбирам, че у 'професионалистите' е настъпил известен смут, който им попарва тонуса до края на вечерта. И повече не го правя. :cheers:

 

Мислех си някога... (колко наивно!), че с падането на информационната завеса, и особено при днешните комуникации и наличието на интернет, хората ще разберат кое е стойностно, как се прави и пр., и ще положат усилие да се научат и ще повдигнат качеството.

Нъц!

Единственото, за което им дотрябваха комуникации, беше "да се презентират" - в най-чист и натурален вид!

И колкото са по-безмозъчни, толко пó напират "да блеснат".

 

А ония, които по два пъти мислят, и веднъж режат (съвсем резонно), мълчат по-дълго време.

И това време вече изтича, убедена съм! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Действително, ебахти злобата! Хората си правят пари както могат. Вие сега се нервите че минават по тънката лайсна ама тях какво ги инатересува? Аз пък им казвам едно евала за изобретателността! Или изразете възхищението си, или кажете че са малоумници и изобщо не се хабете да пишете глупави коментари. Вие изпадате в някакво средно положение, наречено завист :D

 

Никой не го е яд, че правят пари, а по-скоро всички ни е яд, че правят пари по скапан и долен начин :) По този начин се гаврят с 101290831023 пъти по велики от тях хора и го правят с невиждана наглост. Не виждам някой да злобеее, защото изкарват пари... Съгласен съм с коментара на Лими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Супер талантливи!Съжалявам, че живеят в България и не могат да пробият напред с тяхната чудесна работа!Не мога да спра да им се наслаждавам на таланта.В България рядко се срещат толкова надарени хора, даващи ни красота с лично написаните им песни"

 

Това би бил моят коментар по въпроса, ако бях от групата :hysterical:АМА НЕ СЪМ хехехехе!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ето това се казва да познаваш пазара и таргет аудиторията си:

"коя песен?Sailing Ships?Свирим я естествено, 1към1" хахахах

изобретателни са,ама сигурно и бързо бягат... <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_metal.gif" alt=":metalist:">

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква благодатна тема излезе това...

 

Статийката от DREAMMIND... :):P

Ние сме станали известни, бре, пресата си пълни рубриките с постове от форума!

 

Ванденберг щял да завиди на майсторлъка на буфосинхронистката от "Етнос"...

А и на оборота сигурно! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.