Jump to content
Българският форум за музиканти

Engl Thunder 50


kolio_k

Recommended Posts

По специално желание на съфорумник записах демо от съответния амп. Системата е както винаги, а именно, китара , кабел, амп, микрофон, саунд карта. Няма пост обработки от никакъв вид, саунда е напълно суров и възможно най-близък до реалния.

 

 

Надявам се да е полезен на някой :blush:

 

П.С. Не го слушайте на слушалки, като е моно е неприятно :) , но пък е много по реалистично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински амп ...... няма пудра , нама напомпване ...... много истинско. Аз имам такъв амп и винаги звучи убийствено независимо къде го пускам ... в клуб , заведение и т.н. и много важно ..... той е супер безшумен /свиря със страт ...../. Това е много добро бюджетно решение ..... не знам дали може да се намери такова качество за чисто нов изцяло лампов /само лампи по веригата на сигнала/ за 1500 лева нов.

Страхотно демо !!!!! :punk_guitar: :punk_guitar: :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, много се радвам, че точно на теб ти харесва :punk_guitar:

 

Аз, в интерес на истината имах Screamer, но поради известни несъгласия с чистия му канала, го продадох, сега имам 2 Тъндъра и съм супер честит :punk_guitar:

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, много се радвам, че точно на теб ти харесва :punk_guitar:

:punk_guitar:) Благодаря ти за думите, Кольо , макар че отдавна спрях да зписвам каквото и да е , си позволявам да добавя линк към едно ново авторко парче на групата с която свиря, където китарите са записвани с този амп , но главата и кабинет с говорител V30.

Записа не е финализиран , но ще добиете представа ..... ето Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel: Големи благодарности, Коко! Жив и здрав :)

 

Много правилно си "поместил" Balls to the wall в демото - ампчето е жестоко :)

 

Може ли да споделиш каква е китарата и съответно адаптерите?

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Демото е много добро. Поздравления за техниката и звученето.

 

Имам въпрос ...това ли е максималният драйв , който може да се получи с този усилвател?

 

Благодаря :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, радвам се че ти харесва.

 

Да това е максималния гейн, но е хубаво да се има предвид, че той зависи много от аутпута на китарата, а за нямам китара със силни адаптери, всичките ми са с винтидж аутпут (Alnico - PAF)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Kolio_K, звучи прекрасно и доколто видях е усилено на 1 :) като забогатея малко ,продавам стария Marshall Valvestate и купувам такова.

 

 

@DeathZone В София може ли да се купи някъде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Моя съм го купувал от колега от форума , но Визиартс мисля че го предлагат , пък и линка даден от рахата ще свърши идеална работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, радвам се че ти харесва.

 

Да това е максималния гейн, но е хубаво да се има предвид, че той зависи много от аутпута на китарата, а за нямам китара със силни адаптери, всичките ми са с винтидж аутпут (Alnico - PAF)

 

Благодаря .... има надежда за мен аз съм с керамични магнити Димарзио Супер Дисторшън а и мога да ползвам Гибсън с активни И Ем Джи, за съжаление досега не съм свирил на хай гейн усилватели.Този Енгл не май от най тежките, а от Меси Ректифайъри и Енгли и нямам никакво пряко впечатление. Планирам да вържа Енгъла към кабинет 4х12 Маршал пък да видим

 

Благодаря за инфото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.