Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно и от мен


Ивелин

Recommended Posts

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Та къде са червените фенери,че май имам нужда? :cheers:

 

no sex causes bad playing

 

Всичко е неточно,нищо не е ритмично,не мога да "влеза у време",както казват някои.Драйвчето поне бива ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драйвчето е оса. Само малко пак си се нацепил повечко в микса. Няма нищо де, другия път ще обърнеш повечко внимание на баланса. Готини тапчета на финала.

 

П.П.: фенерите ще са ти малко далечко пък и земат скъпо.

Редактирано от Tozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, исках да се включа, но 4shared ми скъса нервичките и ми уби желанието... не ще и не ще да се тегли тоя файл :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драйвчето е оса. Само малко пак си се нацепил повечко в микса.

 

"Оса" в добър или лош смисъл? :greenangel: Щото аз "оса" наричам тънички и немощни бръмчалки,включени в Аккорд 201 (стерео).

Колкото до силата на китарата,досега не съм успял да уцеля нормални нива-на Walkin' by myself беше тихо,навсякъде другаде- силно.За бъдещите джемове съм се подготвил да записвам на отделна писта,щото ме светнаха,че така се прави,ако искам да си коригирам после само китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал по-приятен български smooth.

 

Това си плаче за издаване!

 

Браво!

 

П.П Всъщност вече съм фен това трио

Редактирано от PlayForFun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ And that's how it's done!

Сега разбрах,че Tozi е нацелил перфектна мелодия,но я чух след като Вяра я изпя.А аз си играя на упражнения,моля ви се!Сега съм в издирване на перфектния джем трак и ще вляза в него по-сериозен и от Бойко Борисов,преди да си изпие кафето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бравооооооооо! Yesss!!!

:cheers::hooray:

:bravo::bravo::bravo:

 

 

И аз съм му 'наточила ножа' на тоя джем, но посоката е друга. А и той много бързо и хубавко се разви! Като свалих бектрака, имаше само пост на arebegai. А сега... Амстердам "дебне отсекъде". :greenangel: (Стига с тоа Манхатън!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихи давайте да го джамим... :greenangel:

мелодията си е много готина и сама по себе си

докато ви четях разговорите ^^ми хрумна, че това за червените фенери като "speech tune" Този вече го е "казал" китарно- та реших,че трябва да се повтори и с глас

още веднъж благодарности на Ангелина за "извънбордовия" кирилизатор :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.