Jump to content
Българският форум за музиканти

Синтезаторът,който бихте искали да имате


miro

Recommended Posts

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз за мойта групица бих искал Корг Тритон Студио...(скромно,а?:lol:)

 

като компромисен вариант рак на Ямаха-Мотиф:no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roland JP 8000

 

с този синезатор работят най големите ми идоли в транса - Scooter и Tiesto

 

 

Rolland%20JP%208000.jpg

 

втора ръка бил не по малко от 1650$ :godbless:

 

също искам да имам и Virus

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам и на някой Korg i3 ... Просто ми харесва звука му .

 

korgi3b.jpg

Редактирано от RockMan2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от синтезтори не разбирам много, а и не мога да свиря на меки клавиши, затова много бих се радвал на някакъв междинен вариант, например Roland RD-700SX, което има най-добрия звук на пиано на пазара, много добра хамър клавиатура с 88 клавиша, но включва и много синт звуци, ритми, арпежи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз съм фен на JV1000,но само на външен вид.На няколко места по интернет четох ,че не бил нещо особено в сравнение с култовия JV80 и 90.Нещо май звука не му бил в час

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oasys-a е много сериозна машина, но на мен не ми е това фаворитът! Все пак за парите, които струва тоя Корг, може да си вземеш Мотиф 8, Тритон Студио и още нещо примерно;)

Аз обаче съм фен на Ямаха и гласувам за Мотиф ЕС 8! Звяр абсолютен и можеш да правиш с него каквото си поискаш ;)

А ако става дума за дигитално пиано съм на 100 % съгласен със Cybergene - Roland RD-700SX управлява отвсякъде :) Другото което си струва е Ямаха П-90 <_<;)

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oasys-a е много сериозна машина, но на мен не ми е това фаворитът! Все пак за парите, които струва тоя Корг, може да си вземеш Мотиф 8, Тритон Студио и още нещо примерно;)

Аз обаче съм фен на Ямаха и гласувам за Мотиф ЕС 8! Звяр абсолютен и можеш да правиш с него каквото си поискаш ;)

А ако става дума за дигитално пиано съм на 100 % съгласен със Cybergene - Roland RD-700SX управлява отвсякъде ;) Другото което си струва е Ямаха П-90 <_<:)

съгласен с една поправка;) S90 - но това си е мое мнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това,което гледах като рекламни клипове в сайта на корг не ми стана много ясно защо Oasis е толкова ценна машина при положение/както каза Ювиги/,че един оазис е колкото един тритон,екстрийм и мотиф евентуално.Ама пък явно това ,че О'Азис има вграден хард диск рекордер е голяма работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.