Jump to content
Българският форум за музиканти

Toontrack's Superior/EZdrummer


karapetkov

Recommended Posts

При мен тръгва с версия 1.0 и 1.5 на самия плъгин. Инак в настройките трябва да имаш това:

dfh.jpg

 

При мен бе ОК дори с 1.0 плъгина и само първите 5 ДВД-та. Но просто ги нямаше доста от семплите и не се лоудваше нищо. Показваше се комплекта с нули за МВ-те.

Само някои тръгваха, според мен е нормално.

 

Не съм риплейсвал НИКАКВИ файлове, само директорията, щото на всички ДВД-та има фолдър Дръммър...

 

В заключение - изтегли всички дискове! Мисля, че това ти е проблема! Друг вариант е да заредиш ръчно няколко семпли, за да го чуеш, че все пак бачка. Ама няма да стане саунда... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти много за инфото

А за изтеглянето не мога да намеря всички части.Ако можеш дай торент или какжото можеш :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дам. Скоро ще ги кача в Туинса. И ще пусна тема тук в софтуер. Доста хора ги имат, но и доста ги търсят. Мен не ми свиди. Инак ги има в Мулето, ама е бавничко там, особено без реално ИП... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Абре млади момци и девойки :bravo: свалих си новия друмкит фром хелл, инсталирах го , всичко точно, ма за кво се ползва и ква файда аз имам от него???

Я, ако някой разбира да ми каже, щото има яки звуци, обаче освен в самата програма никъде другаде немога да си ги пусна!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Еми да де, ма в мануелчетата пише само как да си направиш друмкита, а не пише къде можеш да го използваш?? Или как да си пишеш барабани с тази програма!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Използвй Дръмкита като плъг-ин към накоя "миксираща" програма, например Кюбейс! Там си редиш мидито в отделен канал, а самите семпли се вземат директно от Дръмкита! :)

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реденето на барабани и въобще добиването на реалистично звучене е голяма хамалогия... Ако искаш ще ти обясня в Q-то... Като имаш време свирни да споделя опит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я споделете, освен кюбейс дали знаете други програми с които може да се ползва тоя плъгин, че нещо не е разбирам!! :headbang:

...ми, Нуендо, Самплитюд (вероятно)... абе програмки за смесване, бре - с много каналчета и възможност за вкарване на плъгинчета! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз така не я зацепих тази програма, а все не ми остава време да седна и да я разцъкам. По същия начин си изтеглих и BFD, ама все не ми остава време. А съм чувал за нея, че е по- добра от Drumkit from hell

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... А съм чувал за нея, че е по- добра от Drumkit from hell

Не ги слушай :ph34r:

По-добра няма, не е измислена още. Всички са добри. Предтерминалното устройство е от най-голямо значение.

 

С Одишън не знам, що не върви, но със Самплитюд потвърждавам, че върви - имам познати, които го използват съвсем успешно. Другите продукти на туунтрак също вървят под Самплитюд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някоя съвсем лека програма има ли? Колкото да може да се ползват тия плъгини, да се нацъка барабните и толкоз.

...ми те самите плъгини са тежки (заемат много от оперативната памет или товарят процесора)! Иначе само миксиращите програмки не толкова. :ph34r: Аз като заредя Дръмкита, ми заема 90% от паметта (1гб)! :( (така, че е добре да сте с 2гб) :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.