Jump to content
Българският форум за музиканти

White Snake - Blindman


james-assya

Recommended Posts

Само така - пееш страхотно, със сигурност по-добре от повечето нещастници в тоя форум! Гледай си себе си и всичко ще ти става все по-добре. Виртуоз си на китарата - и на гласа ще станаш, на път си вече. И никакви съвети от никого! (От акъл никой не е прокопсал).

 

:topicsux:

 

П.с. И аватара ти е страхотен - изобщо к'во ги слушаш разни комплексирани завистници?! Като им излезеш следващия път на Music Idol, ще видят те!

 

 

Благодаря за окуражителните думи, благодаря за комплимента и за китарата и за гласа. И си прав за мнението на хората, то си мнение, всеки има право на такова, но изобщо не смятам да се отказвам само защото на някой не му харесва. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ася, няма значение, как пееш и свириш до сега, важното е да се кефиш B) и така неусетно ставаш все по-добра :ok:

:rockon:

 

П.П. Бицев, да позная ли, какво уиски си "близнал" тази вечер? :wallbash:

П.П. Сори :topicsux:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като един виден певец пял Радка Пиратка и Гърл Фром Ипанима и Уандърфул Тонайт ей с'я ще изразя мнение на експертин!

Този запис ми хареса повече от Металиката дето я пя преди.

 

Ася - продължавай да пееш! Постоянство! Както са казали мъдрите хора : непостоянството е по лошо от пиянството!

Има едно нещо дето му викат войс контрол - тоест контрол на гласа - с постоянство ще откриеш своя път към него. Най - важното обаче е да си тренираш слуха - да чуваш. Ако чуеш, че имаш проблем - ще намериш начин да се справиш с проблема, ако не чуеш, че имаш проблем - няма да знаеш какво да оправяш .....

 

И въобще аватара ти е страхотен.... и син.

 

 

П.П.: ... аз още си пея фалшивичко Фърл Фром Ипанима - но за сметка на това с чувство! :wallbash::topicsux:B):rockon:

Редактирано от Tozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още си пея фалшивичко Фърл Фром Ипанима - но за сметка на това с чувство! :coolp::) :) :ok:

Както и да я пееш не може да се мериш с

. :greenball:

 

Благодаря за окуражителните думи

 

Вместо да благодариш на сарказма на Бицев, обърни повече внимание на километричните постове преди това. В тях имаше и конструктивна критика. :) А откровената критика помага най-много да се ориентира човек, а дори да не е конструктивна му помага да слезе на земята. :) Мен защо никой не ме удостои с такива дълги постове, когато питах за мнение тук преди време? Почти се засегнах като видях горните. :D

 

Иначе, колкото и да съм некомпетентен, плюенето беше в повечко за изпълнението. Най-малкото се забелязва, че има надежда да изпееш тази песен хубаво, ако ще и в момента да не го правиш, а и доколкото помня към края звучеше много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пояснявам (явно има нужда, извинявам се на онези, за които няма нужда):

 

Да, това беше сарказъм.

Не, не мисля, че момичето е виртуоз на китарата, нито е на път да постигне такова нещо с вокала.

Да, смятам, че трябва да се яви в Music Idol - там имат нужда от такива като нея. (По техни си причини).

Не изпитвам удоволствие да се присмивам на онеправданите откъм дарба. (Всеки от нас е такъв в някоя област).

 

Но когато някой е хронически неспособен да възприема конструктивна критика, това не е като да няма слух или да няма глас. Това е друг вид инвалидност. В по-тежки случаи тя може да стане дори социално-опасна. Човек с добър слух и нелош глас може да бъде посмешище заради липса на способност да чуе добронамерена критика. Когато на някой му предлагат (безплатна и висококачествена) помощ, а той отговаря: "не ми подрязвайте крилата", диагнозата е ясна: крила.

 

Моят принцип обинковено е: или добри думи, или нищо. Не случайно съм по-често пас при напъните на мнозина. Ако няма какво да похвалим, по-безопасно е да си замълчим.

 

Този път, по изключение, реших да се обадя - но не си наруших принципа: казах добри думи.

 

Други въпроси?

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така - пееш страхотно, със сигурност по-добре от повечето нещастници в тоя форум! Гледай си себе си и всичко ще ти става все по-добре. Виртуоз си на китарата - и на гласа ще станаш, на път си вече. И никакви съвети от никого! (От акъл никой не е прокопсал).

 

:greenball:

 

П.с. И аватара ти е страхотен - изобщо к'во ги слушаш разни комплексирани завистници?! Като им излезеш следващия път на Music Idol, ще видят те!

 

 

Благодаря за окуражителните думи, благодаря за комплимента и за китарата и за гласа. И си прав за мнението на хората, то си мнение, всеки има право на такова, но изобщо не смятам да се отказвам само защото на някой не му харесва. :ok:

:):) Моме,ти май не разбра тънкия та*ак,който въобще не е тънък?

Абе,откъде го вадите това самочувствие младите бе :coolp: ,поне да беше подплатено..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лими- да така е и аз така мисля все пак човек не се е родил научен и не може да се очаква от начало да се справя добре. А аз имам и друга грешка,твърде емоционална съм когато пея и свиря и после не ги гледам трезво нещата докато мине малко време :thumbs_up:

 

 

Tozi - да така е и с теб съм съгласна, трябва тработа постоянство и се чуи чрез опит, освен това да забелязвам когато нещата не звучат добре, но както споменах по-горе с мялко закъснение, защото на момента винаги съм завладяна от емоцията на песента. :)

 

Opeth- ами обърнах внимание на конструктовната критика, но ми беше неприятно че трябва да я чета измежду забележки като фикуса ми изтръпна или ам как можеш толкова фалщиво бе, ами мога си :). И плюс това както виждаш аз си бях написала грешките и сама когато ме попитаха, нямам нужда от анализи когато и аз знам повечето проблеми, примерно един съвет почти нямаше, освен а да откажи се :) е соръ ам няма, ако човек се отказва от всичко което прави още в началото само защото не може по принцип значи нищо никога няма да може :)

 

Hillbilly - ами както отговорих вече минаха ми и двете мисли през глават но предпочетох да отговоря мило за да не обидя човека ако случайно ме гони параноята и само аз си мисля че е сарказъм :) И не много добре съм си на земята и не съм се възгордявала въобще, просто има хора които ме харесват, независимо дали съм на някакво ниво просто им харесва как пея, и затова мога винаги да предположа че има такъв човек, има хора със всякакви вкусове, и както факта че си имам няколко фена по нета няма да ме накара да си мисля че съм звезда така и това че на някои хора им се драйфа от мен няма да ме накара да спра защото обичам музиката. Знам горе долу на какво ниво съм :)

Редактирано от james-assya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бицев- ми чудих се сарказъм ли или не или просто някой е сикал да ме окуражи, и ми беше гадно да обидя човека ако наистина е така и предпочетох да рискувам и да отговоря добре отколкото да обидя евентуално погрещно човек, споко наясно съм със способностите си, приемам конструктивна критика доста охотно дори и много я харесвам, но не и подигравки и иронизации, това е недостойно. Аз лично съм чувала ужасни неща и никога не съм се осмелявала да се държа така с хората.. Така лично към теб- не смятам че си музикант въобще по никакъв начин, един музикант НИКОГА не се държи с друг макар и супер зле да е според него така, аз сама като човек занимаващ се с музика безкрайно много уважавам хората които се занимават с това и независимо дали някой е на по-ниско ниво и дали е много зле в момента аз го уважавам както и човешкото в него.Никой истински музикант не може да се държи така , не съм чувала нищо твое, но дори да е добро за мен ти си просто свирач или изпълнител не и музикант, едва ли човек който има капка чувство към музиката и истинска любов е способен на такива изказвания. Едва ли.

Редактирано от james-assya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,сега разбрахте ли,че всичките напъни да покажете на момичето правилната пътека бяха напразни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И коя е превилната пътека според теб, да спра да пея? Вместо това можехте примерно да кажете това го правиш грешно, вземи и направи това и това за да подобриш това и онова, а не спри да се опитваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не видях и намек,за това,което пишеш.Всеки по свой начин се опитваше да ти подскаже,къде с критика,къде със сарказъм,къде директно или с поощрения,дори и със съвети,че това само НЕ Е правилния начин да продъжаваш.Върни темата назад,прочети внимателно всички постове,помисли над всеки от тях и,може би,нещата ще си дойдат на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох ги не бой се, липсва всякакво уважение, по - скоро прилича на тема хайде да се посмеем на некадърното момиче, е да не всеички са такива говоря за някои конкретни, имаше и напълно нормални и учтиви изказвания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това ми е много любима песен и отдавна ми се искаше да я изпея и най-сетне го направих, чуйте я и кажете какво мислите.

 

 

Добре,това ти ли го писа?Искаше мнения-получи ги.Защо се сърдиш сега?Никъде не беше писано "дайте съвет" или "как се пее това" или нещо подобно.Писа ли ЛС на Viara Ivanova и изобщо взе ли предвид нейните препоръки?Искрени оценки ли искаш или само положителни,лицемерни и недостатъчно компетентни?

Редактирано от soundcraft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.