Jump to content
Българският форум за музиканти

Група "Змей" представя едноименния си албум.


Recommended Posts

Как лети времето и сякаш беше вчера когато ви слушах (гледах) на последния ви концерт в 3 уши 12 дек 2005 ......

 

Сега поне ще си имам албума във фонотеката - мерси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за албума-кефи яко!Как си минава времето вярно!Хайде на следващото ти прибиране направете един концерт с група "Змей"-ще има много фенове,които да се домъкнат! :)

А пък там не пречи който иска да си закупи албума ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Бояне! :) Много хубави песни!

 

Много талант и много музикално смирение и непринуденост! На човек му благо на душата да ви слуша! :) :) :D

 

Поздравления за песента "Във въздуха". Лека, нежна, ефирна...мехлем просто! Със завидна лекота пееш! :happy: Припевът й става прекрасно за музикален фон на реклама на Air France! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Бояне !

 

Слушах го няколко пъти откакто ми го прати. Много ме кефи !

 

В България пари с музика не се вадят. Хубаво си направил с този фрии даунлоуд. Поне тези като мен, които не са били на ваш концерт ще знаят какво са пропуснали и при евентуални нови изяви на ЗМЕЙ ще се радвате на fresh публика :)

 

 

Ники.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем си го свалих, ем share-нах линка във Фейсбук... :D

Аз може и да си 'мрънкам' за пеенето, но човек има достатъчно избор какво да си послуша.

Пък и съм убедена, че насреща си имам музиканти, способни да мислят "в алтернативи".

И това ми стига...

 

Разбира се, ако се намират композиции и от по-различен десен (такива 'фалшиви' и 'напудрени', както им се наложи жаргонното наименование), не отказвам!!!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Благодаря на всички, които отделихте време да чуете албума!

 

ето пак няколко линк-а:

 

свали албума на Змей с един клик (+мп3, снимки, текстове и опис)

 

стани фен на Змей във Фейсбук

 

 

MySpace

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...
Отговорено (Редактирано)

Възкресявам стара тема, защото направих нов сайт, качих нещата в нета, Спотифай, и т.н.

 

Сайт на Змей

Фейсбук

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3jsKLIbg0nxvDhwcXu68Idjr4vZrqIjv


Скоро си бях в БГ и наште ми пуснаха албума на Змей, така се смях... Не го бях слушал отдавна, а и отдавна го свалих от нета, та реших да го кача обратно, това за мен е мил спомен от едни много безметежни, младежки години. Та дано да ви донесе усмивка.

Поздрави,

Боян

Редактирано от Bo Yan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.