Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Лек ъпгрейд на вездесъщото Mac Mini с 500GB SSD и едно външно 2ТВ дискче за сторидж и бекъпи. Че седнах да правя едни миксове и отесняха старите... :whistle: 

MacMiniUpgrade2016.png

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много четох за Antelope Orion Studio и все още се чудя дали него да го купя? 12/те преампа, които предлага и това че е със самостоятелен DSP и два реампа са много изкушаваща оферта . Но народа в gearslutz сигнализира за много дефекти , още в началото на работата на моделите Zen и Orion studio .Оплакват се и от техническия съпорт на Antelope. А и във ФБ и ютюб също не отговарят на сериозни въпроси на потребителите .Разколебан съм по тази причини и започнах да сравнявам с UA apolo 8 quad

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Антилопа Зен Студио. Не знам ,за какви дефекти става дума. А техническата поддръжка (за нас в България) е на един градски разговор разстояние.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромно като за тук , но за първи път си  вземам затворени :
J03733000001000-00-500x500.jpg

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! И дано се раздвижи малко тая умряла тема.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.