Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


Dilian Nedev

Recommended Posts

Честито на всички за придобивките. Много готини творчески мигове да изпитате с тях и със здраве да си ги ползвате! И аз участвам беззащитно с едно устройство ...

 

1600-003Fact_angle.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Отдавна не се бях глезил с нещо ново. Масивна изработка, основните му функции се схващат за 5 минути, но остава неприятното чувство, че клони по-скоро към играчка,отколкото към сериозен синт.

 

306965.jpg

Редактирано от bmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Отдавна не се бях глезил с нещо ново. Масивна изработка, основните му функции се схващат за 5 минути, но остава неприятното чувство, че клони по-скоро към играчка,отколкото към сериозен синт.

 

 

 

Браво, още повече виждам че си взел новия (или поне снимката е на новия модел). Това е нещо което съм предвидил за по-късно тая година, че първо изпазарих малко на изплащане и имам да се оправям с това, отделно вече имам и нов модел синтезатор тип "Бебе" дето и без бутон издава звуци, трето по тая причина жената не работи и финансите се ограничиха. Демонстрирай нещо с него де, след петата минута трябва да си в състояние да си направил нещо вече. Поне хубавото му е че се усеща повече като играчка отколкото машина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е жив и здрав синтезатора. Да, новият модел е - с плюса. А що се отнася до демонстрациите, малко ме надценяваш. Принципното схващане съвсем не означава моментална способност за справяне на практика. Това ми е първата джаджа през живота с тъч скрийн - досега дори и телефон такъв не съм ползвал и ми е малко странно. Трябва да се пипа доста презицно, защото леко натискане встрани, задейства друг сектор от екрана и се получава дразнещ резултат.  Не знам дали не ме иронизираш с последното си изречение, но личното ми усещане в началото беше точно такова. Явно има и различни други функции "под повърхността", ако мога така да се изразя. Трябва да седна и да чета упътването за повечето от тях. Още не съм наясно какво точно например се прави с осемте бутона над тъч скрийна. Засега само сменям програмите с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е жив и здрав синтезатора. Да, новият модел е - с плюса. А що се отнася до демонстрациите, малко ме надценяваш. Принципното схващане съвсем не означава моментална способност за справяне на практика. Това ми е първата джаджа през живота с тъч скрийн - досега дори и телефон такъв не съм ползвал и ми е малко странно. Трябва да се пипа доста презицно, защото леко натискане встрани, задейства друг сектор от екрана и се получава дразнещ резултат.  Не знам дали не ме иронизираш с последното си изречение, но личното ми усещане в началото беше точно такова. Явно има и различни други функции "под повърхността", ако мога така да се изразя. Трябва да седна и да чета упътването за повечето от тях. Още не съм наясно какво точно например се прави с осемте бутона над тъч скрийна. Засега само сменям програмите с тях.

 

Мерси и не те иронизирам. Това е най-лесната джаджа дето съм пипал. Бутоните - не знам - не съм чел документацията. Но ако не се лъжа, тия 8 бутона са за запаметяване на любимите програми, щото програмите принципно се сменяха с едната от врътките. Долните бутони са за запаметяване на фрагмент. С включване и изключване на тия бутони става нещо като микс на 4 фрагмента. Отделно имаш вграден миксер 4те фрагмента с каква сила да звучат, ама не знам от къде се включва. Аз това разбрах за 20те минути цъкане в магазина. Само че съм цъкал стария модел. Този последно като ходих (а то беше отдавна, поне преди 2 месеца), още не го бяха докарали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тези фрагменти се наричат луупове. Но влизаме в офтопик. Това нещо си заслужава отделна тема според мен но айде като се съберем повече потребители ;)

Иначе и аз скоро мисля да взема + версията, от старата също съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.