Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


Dilian Nedev

Recommended Posts

SENNHEISER HD 202 II Студийни слушалчици :greenball:

Доволно ми продухват ушите вече :P

S302-1004.jpg

 

&

 

M-Audio звукова USB карта :thumbs_up:

 

m-audio-fast-track-usb-audio-interface.jpg

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

2 x Yamaha HS50M + Yamaha HS10W, колко имам за наваксване...

 

 

А честито :) Само според мен трябва да ги сложиш колкото можеш по-далеч от стената. Прочете ли упътването? Там пише да не се долепват до стената (в твоя случай библиотеката), да са поне на 1,50 метра от всякакви стени, което трудно постижимо, но колкото по-далеч, толкова по-добре, за да намалиш изкривявания на звука. Това е моят съвет, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ии бонусът от днес - Acer 23" бонус монитор за малкото тракинг местенце тип студентска квартира :) Друго си е да виждаш целия DAW без 100 скролбара...

 

2upcklc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prod_img_sm7b_l.jpg

 

Още един сериозен микрофон на вилата - Shure SM 7 :)

На такъв се доверяват Майкъл Джексън, Брандън Бойд (Incubus), Metallica, RHCP....

Май ще пасне добре и на Нинко (Default) :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

025922549.jpg?r=0

 

По щастливо стечение на обстоятелствата при мен се озоваха още 3 бр. 421-ци от старите зенхайзери и с моя вече са 4 :)

 

Прекрасни микрофони за томове, китара, глас...

Весели празници на всички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз си подарих един Дарт Вейдър за празниците. Май е същото като фотоапарат, ама за звук... ZOOM H2n, специални благодарности на AFTER-THE-RAIN

 

 

side_en.jpg

 

Първите ми впечатления са изключително добри. Доста интуитивна машинка с множество функции - има тунер, метроном, вградени филтри и лимитери, компресори, лесен за настройка гейн, както и много добри комбинации между вградените кондензатори, даващи възможност за запис до 4 канална панорама.

Но най-много ми харесва, че реално при връзка с комп може да се използва като AI. Има и line in, който дава допълнителни възможности за запис.

 

Искаше ми се да кача и sample, но проксито на работа не позволява... Ако се сетя довечера ще метна нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.