Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


Dilian Nedev

Recommended Posts

Най-накрая намерих време да си преинсталирам Windows-а и да го изпробвам. Супер е! :hysterical: Довечера ще направя запис с него.

 

Първоначално нямах звук (под Windows 7 RC1), но влезнах във форума им на TC и открих, че просто трябва да си сменя Firewire драйвера - избираш (Legacy) вместо този по default и всичко е ток!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Взех една вълшебна плочка "наВилата" :)

 

shure-beta-91.jpg

 

 

Сега слушам и тествам едно АКГ 451 - идеален! Мисля скоро да се фукам пак. Така за фусчето да има :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз пък се сдобих с 4 квадрата Ауралекс.

py2_1vb.jpg

 

Това на снимката не е Auralex (ако за него става дума). Този материал се нарича EchoPol - последно купих 30 квадрата миналия месец :nono: Хехех ...

 

@Налбантов, кой модел е този мик (цена?)? Понеже аз също съм заложил на CAD VSM (tube) и изобщо нямам желание да се разделям с него защото съм адски доволен :music336: Сподели по конкретни впечатления от модела, че ми стана интересно ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То мина доста време, ама не съм си казал....

 

control2403.jpg

 

това е новата придобивка на студио 2 на учебния център.

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Виждал съм го аз този уред, че и сме се запознавали :girl_witch:

 

В крайна сметка се реших за AKG-то... звучеше прекалено добре, че да не го взема! Ще му пусна тук медения гласец скоро.

 

В кутията на микрофона си има листче с напечатана точно неговата крива и подпис от майстора, хаха яко :)

 

Благодаря на разбойника за съдействието!

Редактирано от circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"наВилата" придобива застрашителни измерения, ако продължаваш с тези темпове направо не ми се мисли как ще изглежда след година, примерно :offtopic-001:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, скоро наВилата ще завладее Люлин планина :)

 

Мисълта ми тече посока едно АКГ 414, също и оня зъл зенхайзер 421 дето го донесе - много благ :D

 

Айде, чакам Съб Зеро Фарм да дойдат на гости :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

^ Това вече е сериозно отношение определено :) все по-истински стават нещата при теб, много албуми да запишеш с него. Oще поне един съфорумник има сериозни придобивки, но нека сам си каже :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.