Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


Dilian Nedev

Recommended Posts

^ уф .. :/ То това баш ефект дефект ...ам честито де :girl_witch:

Звънни на фена да ти спретне един компресор като света :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ уф .. :/ То това баш ефект дефект ...ам честито де :)

Звънни на фена да ти спретне един компресор като света :-)

 

 

 

Мдааа честито :girl_witch:

 

не се плашункай от писанието на Сънчо, имам е и аз тази машина от 5 години и като и свикнш

си работи прилично !

Иначе Ники - няма равен :music336:

 

 

P.S. Гейта отваря много рязко !

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^той е достатъчно голям бре :-) хехехехе няма какво да се коси ... пък и всичко е въпрос на личен вкус.

 

germCOMP_1000x91.jpg

 

^ :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^тц. да се изфукам и аз веднъж у този форум ... има и разна друга дивайсня наоколо, но това е потресаващо интересен компресор :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, много ме кефи фирмата DBX,

аз имам от не отдавна техният dbx 286A и си ме радва много :)

 

 

 

Сънчо, пак ме застреля в упор :girl_witch:

Знаеш какво да вземеш, честито :thumbs_up:

Благородно ти завиждам :music336:

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ два АДАМ-а , без Ева обаче :icon_shithappens: . Отдавна ми се иска да им чуя рибоните на тез немски животни, но миналата година е Мюзикстор нямаше време и за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия ден два ми се струваха прекалено много високите, но реших да не променям настройките отзад. Сега, като свикнах (или когато им е минал break-in периода) са ми супер и определено резултатите са много по-добри когато не се налага да правиш догатки, а директно чуваш какво се случва. Стерео картината е отлична, но не това ми направи най-голямо впечатление, защото и Wharfedale-ите имат много добра картина. Най-големия плюс, за мен е това, че мога да работя двойно, тройно по-дълго с минимална умора и с минимално привикване към определени честоти. Малко съм разочарован от количеството на ниските, но затова пък съм много стегнати. Хич не щадят и най-малките несъвършенства в записите, което може би не е по вкуса на всеки, защото малко или много убива удоволствието от слушането на музика, но това не е толкова голям проблем, когато свикнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.