Jump to content
Българският форум за музиканти

Dave Weckl с Mike Stern в София, НДК, 17 май, пон., 19:00


Recommended Posts

Oak Custom беше, ама хич не беше доволен човечеца

 

Едва ли артист на Ямаха (и то точно Oak Custom ендорсър ) не би бил доволен от този сет.Виж, за озвучителите съм по-съгласен :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Концерта беше супер.

За отбелязване са соло изпълнението на Ришар Бона и дуета на Майк с Дейв - невероятно.

Да, а това на Ришар Бона беше уникално.

Какво нещо е като се съберат да свирят такива музиканти.

Самият Майк Стърн някога бе казал, че за него да се направи джаз парче, е като няколко художника с различен стил да

нарисуват обща картина.

Майк го бях гледал с друг бенд в зала България преди 10-11 години.

Ришар Бона, бе също голям стимул да отида на концерта и той просто е невероятен.

Негрите са просто родени за бас китаристи, както и за баскетболисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Драго, Дейв беше недоволен не от самите барабани, а от това, че в рейдера бил поръчал други(барабани и хардуеър), пък те не му ги донесли...

Супер куриозно е (това няколко човека го гледахме), че поиска някаква ножовка и сряза едната стойка за чинел, защото "не трябвало да е така" :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ да да така е, просто не ми стана ясно от предния пост :-)))

 

поиска някаква ножовка и сряза едната стойка за чинел, защото "не трябвало да е така"

евала за което!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотно, от поне няколко години не съм бил толкова доволен от джаз концерт в София. Стил, естетика, импровизация - всичко беше на ниво.

 

Тони, предлагам да започнеш да мислиш преди да пишеш, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Oak Custom беше, ама хич не беше доволен човечеца

 

Едва ли артист на Ямаха (и то точно Oak Custom ендорсър ) не би бил доволен от този сет.Виж, за озвучителите съм по-съгласен ;)

На мен ми направи впечатление,че кожите на томовете му бяха доста отпуснати.Иначе и преди е излизал на гигове с Oak Custom http://www.youtube.com/watch?v=saf3KnKOOmQ но преди концерта се надявах да свири с новата yamaha phoenix

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е КОНЦЕРТА!

Щом е по-хубаво от всички DVD- та, които са изгледани!

Емоцията, атмосферата, звука, изпълнението - е това Е ! Могло начи! :)

 

Все пак да сме благодарни че се докоснахме до това, което много от нас желаят в мечтите си . И да пожелая на тези, които работят по въпроса с мечтите - да търсят себеподобни, за да ги реализират. Успех ! Аз съм 1 от тях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това беше великолепно преживяване.. Като почитател на Ричард останах много доволен. Само дето публикта не го остави да си направи loop-чето в началото :nono: инак и Боб Малах и Майк и Дейв всички бяха страхотни.

П.П. някой от вас да си взе dvd-то което продаваха след концерта? да каже какво има на него :nono: Аз си купих диска, въпреки че го има в нета и е супер :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.