Jump to content
Българският форум за музиканти

Creeping Death Cover


Faceless

Recommended Posts

Гледам на последък много кавъри се правят на Металика във форума... Реших и аз да направя един и да го кача. Слушам с много странни слушалки така, че не знам как ще е микса на вашите говорители..... дано е добре :greenangel: Това е любимата ми песен на Металика и е специален поздрав за james-assya, която е голяма фенка на групата :)

 

http://www.4shared.com/file/196799495/74bd...ath_finish.html

 

Пич, много ми хареса инструментала и реших да му драсна един глас отгоре...

 

споделете кви лайна станаха :)

 

http://www.4shared.com/file/205347647/b86d67f3/crepping.html

 

:band1:

 

П.С. Поздрава ПРОДЪЛЖАВА ДА Е ЗА Ася :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, еееееее братле евала! Много яко се е получило и гласа ти супер много ме кефи, трябва двамата заедно да праснем още някое парче някой път :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :greenangel:

 

Може би можеше и по-добре ама тоя студ.... ДРАМА :band1:

 

иначе - за парчето - няма грижа - само ша го синхронизираме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ти пасва гласа, НО! Герс задържа на акордите, а ти задържаш, там където се "стреля". На много места задържаш вокалите, а честно казано, както и да го мисля, по-добър начин от тоя на Хетфийлд няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме ефекта на гласа(стереото) но не е много подходящ за лийд вокал, по скоро двугласия или бекове, пък ако щеш и да си припяваш тихичко или пък да ревеш както на ентър сандман, но пък тука е добре, защото китарата звучи в средата и поне нещо има разкрачено и е готино :girl_witch: двугласията на китарата отново мейдънски... абе с две думи фен съм и на двамата :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, те и ритъм китарите също са разкрачени - на по 70% са в ляво и дясно. Двугласията в края дето са на кварта са на по 40% едното и другото 25%. А терците в солото са на по 40% :girl_witch:

А иначе вие за тоя риф на куплетите направо ме изядохте :thumbs_up: Ще взема да я изсвиря на ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре... аз па ша я запиша наново хаха...

 

снощи отидохме да правим вокална репетиция и викам дай докато загрея да попея. ама то от оя стд не си чуствам краката, ръцете - дето сме пътували към репетиционната... та спиранията са от туй :)))) инак пеенето ше преминава във вибрато (ако ме разбираш) По скоро интонацията на някои изпявания не ме кефи... ама то това не е некво записване с цел, ами е тъй за фън ,тъй че даже може и да се куфее на него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много готино е станало :help:. Браво, верно че гласа звучи сякаш е на концерт или е някъде отдалече но пък иначе е много добре изпята. Солото ми харесва много, иначе наистина звучи малко Мейдънски двугласието :)

 

ПП Пак благодаря за поздрава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласа е супер, много радва, но китарите на места не са така, особено на момента "DIE" ... На солото ми хареса само края, двугласието тип кавъра на Bullet For My Valentine ... Абе , бива :)

Продължавайте все така напред! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарите са си точно така, само дето са разменени местата на акордите сол и фа...... вече бях написал баса по този начин без да искам и нямаше за кога да го оправям, ето защо изсвирих и китарите така...... Мерси за коментара ианче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На майн риффа провлачвате нещо в края.Иначе гласа кефи :greenangel:.Като цяло е добро,само тази малка забележцица имам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.