Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за дизайн на Ibanez Jem


рахата

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=4qUPnQBtAgg

 

От варианта спечелил съревнованието,ще бъдат изработени 2 броя,един за Вай и един за дизайнера му.Ще започне съвсем скоро.Късмет на бъдещите участници! :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майкооо зарибен съм , я ме светни какво точно да правя

смисъл джем ще е ясно (дупка ще има) хахах , то толкова много джемове има Вай ,че срамота да му се прави нов но да като ми мине сесията ще почна да правя ,само не знам как ? Да я рисувам ли да ч чертая ли , но идята определно много ми харесва "да си анрпавя мой ДЖЕМ" пък ако на Вай му хареса вземе ми го подари да не давам пари хахах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Идеята е наистина яка, но и аз не разбрах как да се направи такава китара :blush: Да се нарисува, някак да се опише като характеристики ли... Че трудно ще е да тръгнем всички да изработваме китари :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого умопомрачен човек е тоя Вай :surprise::slap: Какъв болник трябва да си, за да измислиш китара с криви прагове, която същевременно разцепва с уникалния си звук (който всъщност се дължи на кривите прагове) :D Дайте да измислим някоя с брутално изкривен гриф да го видим тогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

arebegai, docc много благодаря за разясненията. най-после разбрах и защо понякога ми изфалшивяват някои акорди, но все пак аз съм самоук - слухар.... гении :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях,че и правилата са публикувани вече.

 

http://www.ibanez.co.jp/JEMUV/contest.html

 

Ако не сте ги прочели,разбира се,може да го направите сега.Успех на всички,които ще участват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от тези правила излиза, че едва ли не само боята може да се променя...

 

Формата като цяло, дръжката, пикгард-а и др. трябвало да останат същите. Направо само бояджийска работа.

 

Така ли е според вас?? Разочарован съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест сега се записа за участие,а самия проект трябва да го представиш до юни месец,така ли беше?Или трябва в момента,в който се регистрираш,вече да си го завършил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.