Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за китара


pesh

Recommended Posts

Аз си взех от технополис Squier за 220лв. Онея въобще не знаят кво продават - имаха стандартен червен Squier Strat за 320лв и

Sqiuer Strat Special - 3color sunburst, 22 прагчета, гриф с 4 болта (другия е с 3), адаптерите се водят Alnico(доста по-добри от стандартните) и т.н. абе по-добра китара, само че за 100лв по-малко. Иначе като я пробвах там звука не ми хареса, но не съм и очаквал да е хубав, просто ми трябваше нещо за свирене. Освен това и струните бяха високо, тремолото, височината на адаптерите и всичко което може да се настройва не беше настроено.

Като се прибрах отделих няколко часа да я настроя и след това се шашнах от якия звук, който по нищо не различавам от оригиналните Стратове, освен по по-шумните адаптери, което става дразнещо с някой дисторшъни.

 

Мисля че си струва парите, само че трябва да се настрои всичко после и трябва добър амп за да звучи добре. Повечето казват че Squier има смотан звук щото са си взели смотан амп или некой Zoom и мислят че китарата им е виновна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, ти погледна ли последния пост от кога е????

Публикувано на Dec 22 2004, 11:06 PM

Заключвам я, отдааааавна е изчерпана темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.