Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

На Чефо я знам утре ще свириме тама за 2ри път.Недостатъка е ламповите щото като си пусна ампа на меса буги и ми вади некво рок блус дето свири супер фалшиво ама утре ще видим дали ще може да го оправим.За другите реп задължително ще проверя особето тази с ямахите,че на тия стагове ме заболяха ушите последния път :Д .А и бтв този телефон домашен дето си го дал всъщност е на стара работа на пича която той е напуснал преди 1 година :greenangel: Преди около 2 месеца ми попадна номера и се обадих и рзбрах.Иначе мерси много за информацията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... че нормално е да ти вземат за 2 часа...

...то така е и с паркингите из Столицата на БГ...

Ти колко взимаш на час?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брао бе свилка кога я изтупа тая репетиционна..щяхме да свирим с тебе миналото лято...ама се объркаха нещат хванах за USA и...така вече съм в бг как е

Хахаха, ми, бързо заповядвай, че нещо ми куцат 15/16-и, да ги позагладим дружно :metalist:

... и кво в УСА?

 

 

Има ли нормални места за свирене?
Дай определение за "нормално място за свирене" и ще стане ясно дали има :)
Как вървят тарифите в момента в София?
До колкото знам, средно между 6 и 11 лв вървят часовете за свирене, но може да има и други варианти...

 

Накратко, Жулиандер, прочети цялата тема, харесай си оферта и звънни на дадените телефони :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Търся в този район нещо и задължително с добър сет и прилични кубета.Ако има и мик ще е чудно.Цената стига да е убийствена няма значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spark1.jpg

 

Едно ново студио за репетиция и демо запис.

Адрес: София бул. "Янко Сакъзов" № 17

( старият адрес на GRAFFITTI studio, парк Заимов)

за контакт: 0898 33 82 13 & 0885 39 71 43

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

st.jpg

 

Място за кратка почивка, някъде между репетицията... и бирата :thumbs_up::)

 

bara.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно изглежда, ще е хубаво да споменеш и колко лв/час е репетирането? :)

 

 

Различна е, денем е една, нощем е друга.

 

за запитвания на ЛС или писмата тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Бг тия работи хич не ги умеят това ми беше мисълта ......да те коткат като клиент ,за да се зарибиш да ходиш само там ...дамммм

абе венъж пусне ли ти фъндък всеки път ще ходиш и ще гледаш да се правиш по половин час на разсеян или на недозавибен само и само да не платиш повече ама да свириш ... ехехехе

 

ходи другаде където по-добре те "зарибяват" ... ако има и безплатна бира пиши и ние да ходим там :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

SPARK STUDIO е предназначено за денонощни репетиции и демо запис на групи, изпълнители, индивидуални музиканти, които да си подготвят репертоар или да потърсят своето собствено звучене. Студиото разполага с апаратна, акустична кабина, хранилище за музикалните инструменти, малко барче и санитарен възел. Професионалното акустично третиране дава възможност за постигането на един добър звук по време на репетиция. Апаратурата позволява да се направят едновремено два различни баланса един за репетиция (в акустичната кабина), и един за запис в реално време (в апаратната). За ползване на място се предлагат китари, синтезатори, миди клавиатура, саунд и дръм модул, акустични барабани, китарни процесори, сингъл и двоен педал за каса (кардан), и др. Студиото предлага струни, палки, колани, перца и много други консумативи от първа необходимост. Провеждат се уроци за начинаещи по солфеж, китара, пиано и ударни инструменти. Музика и аранжименти. SPARK studio отдава за концерти, музикални инструменти и озвучителна апаратура до 20 kw, сценично осветление и пиротехника.

Цени за репетиция: 10,00ч - 22,00ч х 7 лв/ч, 22,00ч - 10,00ч х 9 лв/ч

адрес бул."Янко Сакъзов" 17 (старият адрес на GRAFFITTI studio до куклен театър в парк Заимов)

за контакт gsm: 0898 338 213 & 0885 397 143

3.jpg

 

1.jpg

 

profil na studioto

Редактирано от Драго
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече имате възможност да записвате вашата репетиция или вашия демо запис чрез цифров миксер Yamaha 01v + MY8At ( adat interface) до 16 трака едновременно.Съща така дигиталния миксер дава възможност за запаметяване на ваши лични настройки и всеки път когато идвате в студиото да репетирате или записвате с един и същи звук.

 

 

MIxing consoles :

 

YAMAHA 01 V + MY8AT

 

Studiomaster Diamond series 16 x 4 x 2 x 1 Channel Inline mixing Console w/ subgroup system w/ insert points on each channel

 

PC Hardware Equipment:

 

MARIAN - MARC A 8 IN 8 OUT ADAT

М – Audio 10-In/10-Out PCI/Rack Digital Recording System with MIDI and Digital I/O

 

DAW Software:

Windows XP SE Home Edition

SAMPLITUDE

Abelton Live 5 Music Sequencer

 

 

Microphones:

 

 

SHURE SM58

SHURE D 10

 

SHURE D 12

 

SHURE D 22

 

AKG D 880

 

AKG D 3700

 

AKG D 60

 

SOLTON DK 112

BEHRINGER XM 1800 S

BEHRINGER C3 CONDENSER MIC

 

 

Monitors:

KRK 6 ROKIT ACTIVE MONITORS

 

BEHRINGER EVROLIVE B 1520 – 2 x400w

 

PHONIC 2 x 250 W

 

 

 

Periphery :

 

 

BEHRINGER DSP 1000

 

BEHRINGER MODULIZER

 

BEHRINGER AUTOCOM 1200

 

YAMAHA REV 100

 

DELTA REV 200

 

AIWA ATMS tape cassette recorder

 

TEAC x 24 CD recorder

 

SAMSUNG x 52 CD player

 

 

 

Midi Equipment :

 

 

E-MU SYSTEMS PROTEUS/1 XR

 

ALESIS D5

 

YAMAHA PSR 240

 

D - DRUM SINGLE RED SHOT TRIGGERS

 

 

Drums:

 

 

YAMAHA STAGE COSTUM NOUVEAU

 

1 x 20"Bass Drum;

 

10, 12 - Tom Toms

 

14" Floor Tom

 

14" Snare Drum

 

ZILDJIAN ZBT Cymbals 14 - 20"

ALESIS DM 5 trigger sound module

D - DRUM SINGLE RED SHOT TRIGGERS

PEARL ELIMINATOR DOUBLE PEDAL

 

 

Bass :

 

 

BEHRINGER PRE AMP

BEHRINGER ULTRABASS BX 1200 – 120 W

PEАVEY Bass guitar 4 - strings

 

 

Guitar :

 

 

RANDALL RG 75 GUITAR AMP

 

MARSHALL JCM 900 2 X 12

 

YAMAHA PACIFICA

Редактирано от presidentstudio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.