Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

Хора кажете някоя друга репетиционна, в която да има инструменти (по-специално китари), та да не ми се налага да разнасям мойта. Мерси :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Хора кажете някоя друга репетиционна, в която да има инструменти (по-специално китари), та да не ми се налага да разнасям мойта. Мерси :greenball:

www.presidentstudio.hit.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги да ви питам за репетиционна с кардан освен президент и репетиционната.. сри обаче съм нов някво ^^ :cheers2::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки тази тема и на фона на отзивите за други репетиционни, реших че е уместно да реабилитирам и направя малко заслужена реклама на тази на "Пиротска" 92, където свиря и си правим демо записите вече близо 3 години.

 

За разлика от повечето себеподобни, тя не предлага собствени китарни кубета (макар че има бас кубе) и инструменти (освен барабаните, естествено). За сметка на това обаче озвучителната система е на ниво и има много добра чуваемост на цялостния звук за всички репетиращи, което в немалка степен се дължи на това, че и двамата Рамаданови се занимават професионално с озвучаване. Имат много як 16-канален пулт, с който звукът излиза много добре дори при директно включване на инструменти (аз си свиря там директно китара->процесор->пулт->система и резултатът е повече от задоволителен). Имат две стъпала, едното от които храни ниските честоти. Звукът влиза в три реда колони - отделни баси + средни и високи, което на пракитика дава пълноценно озвучаване като за малък концерт. Не на последно място, противно на това, което някой по-горе беше написал, репетиционната далеч не е спряла да се развива след първите 2 месеца от създаването си. През последните 6 месеца взеха второто стъпало за басите и един допълнителен сценичен монитор, който просто кърти!

 

Преди известно време от немай къде бяхме отишли в една от другите репетиционни в района Ботев-Пиротска (няма да казвам коя) и оцених какво предимство е добрата озвучителна система и каква мъка е, когато я няма. Кубета за китарите - това само по себе си добре, обаче всеки чува само себе си! Барабанистът зачукан някъде в дъното с едни мизерни колонки на стойки, като за озвучаване на сватба ... Като гледам разни снимки и от други репетиционни, на доста места положението е подобно.

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да ви питам за репетиционна с кардан освен президент и репетиционната.. сри обаче съм нов някво ^^ :):thumbs_up:

Sub-Zero, близо до Опълченска е, но не знам телефона, sorry.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Подшушнете някоя друга репетиционна освен Президент... 6 лева на час са ми много засега, двама души искам да подрънкаме просто... инструмент и ефект си имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква репетиционна на Евлоги Георгиев до военната академия (зад някво даскало) ми казаха че има.

И няква на пиротска (при Кацо или нещо от сорта).

Имате ли повече информация за тия репетиционни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата репетиционна "Къщата на рока" отвори врати в кв. Обеля, София.

На 5 мин. пеша от последна спирка на метрото.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=15eafc1674ee...=15&aid=884

 

За контакти: 943-36-70

0895 14 30 36

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново студио за репетиция в София на бул. "Янко Сакъзов" № 17 ТУК

(до кукления театър в парк "Заимов")

 

 

 

тел. 0898 338 213 & 0885 397 143

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Някаква репетиционна на Евлоги Георгиев до военната академия (зад някво даскало) ми казаха че има.

И няква на пиротска (при Кацо или нещо от сорта).

Имате ли повече информация за тия репетиционни?

Има линк за тази репетиционна,ходих,не можах да я намеря и от 2 дни звъня на телефона и оператора ми казва,че си е ограничил входящите повиквания......майтап!!!!!!!!!клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква репетиционна на Евлоги Георгиев до военната академия (зад някво даскало) ми казаха че има.

И няква на пиротска (при Кацо или нещо от сорта).

Имате ли повече информация за тия репетиционни?

Има линк за тази репетиционна,ходих,не можах да я намеря и от 2 дни звъня на телефона и оператора ми казва,че си е ограничил входящите повиквания......майтап!!!!!!!!!клик

 

http://aleko-studio.hit.bg/ това е сайта на репетиционната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам внимание на репетиционните, които не рекламират в музикант.орг, че имат право на 1 обява!

Моля спазвайте правилата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

два пъти вече ми се прави неприятно впечатление в репетиционни ,че да речем си свирил час и нещо ,а те ти искат пари за два часа ... няма да назовавам кои са ,но и в двете втори път няма да стъпя

Вместо да те зарибят да станеш редовен клиент те те отказват да ги наемаш втори път ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.