Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

Аз също търся репетиционна в Плевен, някой знае ли дали в момента има функционираща такава. Знам, че група Ватикана имаха, но май са я продали или нещо такова? ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пък иазе си свиря у моя си репетиционна......най-добре си е така.

У завод "ВИТОША" си е най-добре.

И аз така мисля!Китарист ,с прекрасни саседи-гадост!Вече си имам репетиционна и всичко е ок www.soundance.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Може ли да посочите имена на репетиционни в София, където има колона 4х12 с Селешън Винтидж 30 говорители?

 

Освен Събзиро.

Мога да ти кажа ,къде има Селешън Винтидж с глава Marshall TSL 100.Няма да казвам в коя репетиционна защото ,като напиша името и администратора го изтрива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте. Значи, интересува ме следното... понеже с бандата имаме намерение да правим първото си официално демо, ме интересува къде има достатъчно добри барабани за да се получи качествен дръм саунд. Понеже ще е първо демо, искаме да звучи наистина добре, затова и ви питам за конкретни впечатления. Няма изисквания относно марка барабани и прочие, просто барабаните да са достатъчно добри, и със съответното оборудване (микрофони etc.). Ако някой има препоръки ще се радвам да ги чуя. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз записвам с комплект микрофони за барабани Audix.AC/DC бяха с такива на концерта.Оределено звучат перфектно почти без корекции.А барабаните можеш да видиш тук http://vbox7.com/play:44004a96

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не видях инфо за една репетиционна в близост до старата Академия?Сградата беше синя на цвят и ми приличаше на трафопост.Пак по спомен същата се даваше под наем от 200лв. за месец.Някой има ли инфо за това място?

Приемам оферти и от други репетиционни в София за отдаване под наем на месец ,така че да се ползва само от една група. Не е задължително да има барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Елате в НОВАТА РЕПЕТИЦИОННА в кв.Х.Димитър /София/.За китарите разполагаме с два чисто нови LINE 6 с вградени ефекти,готови банки със звук.Саунда на кубетата е перфектен.Удобното е че две китари могат да звучат абсолютно еднакво.За басът-Beringer кубе.Също с ефекти .Имаме и бас китара-CORT.Барабаните също са чисто нови-MAPEX с кардан.Също нов.С тънка верига която го прави по-бърз.Барабанистите знаят защо.За тях сме се погрижили и с ново,удобно и вечно пренебрегвано столче.Клавирът е YANAHA с активна клавиатура.С много възможности.Смесителен пулт YAMAHA с ефекти т.е.-вокалите ще звучат като в зала а не като в тоалетна.Саунд картата на PC-то е Sound Blaster Creative т.е. имаме ресурси за всякякъв тип запис-от демо до студиен.Микрофони EV.Последно по място но не и по значение-климатик.

За контакти- 0884/638560 и 0878/603773

 

e-mail: noise_studio@abv.bg Сайт

Надяваме се да ви хареса!С нас поне е така!

Редактирано от petruccy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите хави в Репетиционната(точка ком) :

 

1. Базовата цена през Юли 2010 пада от 8 на 7 лв.

 

2. Чисто нов двоен педал Tama HP900PTW IRON COBRA срещу 2 лв. на репетиция , който участва в Контра-търг

 

3. Чисто нов Marshall MG-250DFX срещу 2 лв. на репетиция , който участва в Контра-търг

 

4. Ето този говорител сложен в 18-инчов флор том Pearl Wood/Fiberglass , е новият съб-уфър, който изглежда

 

Весело лято на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

http://myspace.com/presidentstudiobg

 

Цени и услуги:

 

Цена на час репетиция за времето от:

 

* 8 до 22 часа - 8 лв /час

* 22 до 8 часа - 10лв /час

 

Цена на час звукозапис мултитрак или L - R на цифров носител за времето от:

 

* 8 до 22 часа - 16 лв /час

* 22 до 8 часа - 16 лв /час

 

Месечен абонамент с предварително заплащане и записване на часове в рамkите на 20 часа на месец от 120 лв

* Наем на бас китара - 3лв /час

* Наем на китара - 3лв /час

 

 

Цена за запис на касетка е включен в цената за репетиция

 

 

* Прехвърляне от / на камкодер ( цифрови камери ) от /на DVD - VHS 20 лв /час

* Запис до 24 аудио трака и 16 миди извън студиото - 100 лв на ден

 

Други услуги по договаряне:

Изработка на джингли, спотове , възстановяване на записи , тиражиране на CD , DVD , VHS

Редактирано от presidentstudio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам Пловдивчани знаят но аз да кажа -

 

ПЛОВДИВ - КОМАТЕВО - Любо Грозев (ако сте от Пловдив и свирите или се интересувате от банди вероятно знаете кой е той :) )

 

Разград - Музикална Школа "Илия Бърнев" - за контакт Евгени Якимов. Също така това е едно доста съвременно студио ако някой го интересува мога да дам тел. за връзка - там може да се записва и мастерира доста ефтино и качествено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.