Jump to content
Българският форум за музиканти

Леле мале! (tmi)


Shadowfreak_

Recommended Posts

Абе съфорумниц докараха ми китарата(1вата ел китара ) и много и се кефя ама мерака ми е голям направо не мога да спя 0_o(звучи малко шантаво) :punk_guitar: Като 1вокласник преди голямото междучасие съм! 1вият ми урок е в Понеделник :thumbs_up::) ама нямам търпение за почна да напредвам изчетох какво ли не из нета и пак .... като че ли нещо липсва та моят въпрос е ако може да ОБЯСНИТЕ НЯКОЙ работи относно свиренето бихте ли ми написали НЯКОЙ ДР. таб за много начкнаещи някаква теория(нещо което трябва да зн преди да започа) ЛЕСНИ ПЕСНИ(все 1 какави да стават за упражнение ) Видео уроци който ви допадат и мислите че биха били полезни за всеки който тепърва започва като мен БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ КОИТО Е ПИСАЛ В ТАЗИ ТЕМА ПРЕДВАРИТЕЛНО И СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ТЕМАТА понеже могат да се намерят подобни теми ... и все пак реших да пусна и аз 1 да се посъберат общо взето в 1 тема ! (пробвах Nothing else matters i Smoke on the water ! Не са толкова лесни колкото изглеждат ! )

 

ТАЗИ тема ми беше много полезна ( http://forum.muzikant.org/index.php?showto...%E8%ED%E0%E5%F9 ) :)

Редактирано от Shadowfreak_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че си разгледал форума,това повечето начинаещи не го правят! :girl_cray2: Предлагам ти и да разгледаш правилата за писане и т.н. за да си нямаш проблеми :)

Относно мерака ти за свирене-ми това е то МЕРАК и ТЪРПЕНИЕ.Всичко за един начинаещ се дължи на упражнения свързани с координацията на пръстите по праговете и тези с перото.Истината е че един съфорумец преди доста време ми препоръча едни уроци и сега аз ги препоръчвам на вскички.

В УРОЦИТЕ НА FRANK GAMBALE забелязах,че има много систематично наредени неща и за начинаещи и за доста напреднали.На теб ще ти помогне файла "Frank Gambale - Chop Builder" -ще го видиш когато изтеглиш торента :) Доста е голям въпросния торент да те предопредя :girl_witch:

Хайде успех!!!

 

П.С. Забелязах че линка който сложих не е излезнал,не знам причината,но ми се е случвало и преди!

За да се сдобиеш с уроците на този пич отвори замунда и напиши името Frank Gambale трябва да свалиш торент с големина 6.31GB aко не ме лъже паметта :)

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че си разгледал форума,това повечето начинаещи не го правят! :girl_cray2: Предлагам ти и да разгледаш правилата за писане и т.н. за да си нямаш проблеми :)

Относно мерака ти за свирене-ми това е то МЕРАК и ТЪРПЕНИЕ.Всичко за един начинаещ се дължи на упражнения свързани с координацията на пръстите по праговете и тези с перото.Истината е че един съфорумец преди доста време ми препоръча едни уроци и сега аз ги препоръчвам на вскички.

В УРОЦИТЕ НА FRANK GAMBALE забелязах,че има много систематично наредени неща и за начинаещи и за доста напреднали.На теб ще ти помогне файла "Frank Gambale - Chop Builder" -ще го видиш когато изтеглиш торента :) Доста е голям въпросния торент да те предопредя :girl_witch:

Хайде успех!!!

Мерси много ама нещо не ми го отваря този линк би ли ми го пратил на лично съобщение или просто го напиши в темата .. благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре добре

спокойно

давам ти тука най известни мелодий

подразбира се , че си или рокер или метализ

http://riff-o-matic.com/greatest_rock_riffs.htm

ето тва е от мен ще те зариби тотално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и си погледни правилата, защото вече два пъти наруши правилата за цитирането :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.