Jump to content
Българският форум за музиканти

Тест за звукари


Recommended Posts

БЛАГОДАРЯ МНОГО.

Това е уникално. Вече няколко часа съм залегнал със слушалките над него а имам толкоз друга работа за вършене.

Наистина готино тестче.

Съветвам всеки да го направи. Частта с коя китара коя е и кой изпълнител какво е работил ги прескочих, но пък чисто звуковите неща са много забавни и приятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това навремето беше предложено за годишнината на фирмата. До колкото си спомням беше конкурс, с награди. Но впоследствие на много места, където се учи и преподава звукотехника и звукозапис го използват за учебни цели, така е и при нас, в учебния цунтър. Там на сайта има и ключ с верните отговори. Приемете повече материала като презентации на микрофони, микрофонни техники и звукозапис, разположение на микрофоните и т.н.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Това е не само хубав тест, но и своеобразен учебник.

Направих първите 12 въпроса и за мое учудване съм отговорил правилно на всички ... без 1: разменил съм местата на 2 от семплите на челото. Дори и при правилен отговор отново научаваш нещо, в моя случай бях отгатнал някой отговори благодарение на съвсем различни характеристики на звука от изтъкнатите в отговорите, например при духовите инструменти лесно се разпознава най-близкия до изхода микрофон заради силата, с която се чува въздушния поток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам го още когато излезе. Пратиха ми го на оригинален диск от Германия. Наградата беше много маниашка обаче имаше някои безумни въпроси тогава за мен. Сега гледам на друг начин на този диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.