Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка на китара и комбо...


Feel like a monster

Recommended Posts

Здравейте.

 

От скоро съм харесал една оферта в германския сайт за музикални инструменти "томан". Въпросната оферта е:

Китара BC Rich Trace Warbeast

Комбо Line 6 Spider IV

Ето я офертата

Цената, без доставката разбира се, е 385 Евро.

 

Просто исках да се консултирам с вас за избора си. Лично мен много ме "кефи", а и аз си падам по китари със специфична форма. :cheers2:

Споделете мнението си за офертата.

 

 

Поздрави!

Редактирано от Feel like a monster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да "ъпгрейднеш" budnle-a до Spider IV 30 ще е много по-добре :cheers2: Въпреки че е е 2 пъти по-скъпо със сигурност има смисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да намеря китарата и комбото в БГ? И каква ще е разликата в цената, понеже доставката от германия е 30 евро(мисля че)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбото можеш да го намериш и тук, вносители на Line 6 са http://www.pro-technica.com/.

За китарите отговарят ей тия симпатяги. Тук също има доста от модела.

За цените използвай чудото на телефонната връзка и се обади на горепосочените места да питаш.

 

Комбото е 'убаво и няма да сбъркаш с 30-така. За малкото вече не знам.

Китарата не е нищо особено, да не кажа хич, така че спокойно можеш да си харесаш и друга от същата марка :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протехника са вносители на Лайн6 ама кога ще вкарат четвърта серия не е много ясно. Към днешна дата в наличност имат само тройки и най-вероятно докато не ги продадат няма да внасят нови. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Бях останал с впечатлението, че някой от форума си беше купил точно Spider IV...може и да бъркам де. Ако въпросният се припознае да каже откъде е било :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам мнение за продуктите, тъй като не съм използвал нито един от тях. Мога да ти коментирам само цената на офертата, която ти предлагат.

Твоите хора ти искат 385 Евро за двете = 750 лв.

Бърза справка в ибей ще ти покаже, че от топ рейтед продавач можеш да купиш двете общо за 408 $ = 550 лв.

Ти решавай нататък. Надявам се да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай линкове, тва е голяма оферта :virtuoz:

line 6

китарата

И това са само топ рейтед продавачите. Има ги и двата артикула и по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - евтино - ако живееш в САЩ или някой се наеме да ти го донесе лично. Иначе няма да излезе по-евтино. Добави транспорт и мито и ще излезе кон на магаре. Моето мнение е по-добре да пазаруваш в Мюзикстора или в Томан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - евтино - ако живееш в САЩ или някой се наеме да ти го донесе лично. Иначе няма да излезе по-евтино. Добави транспорт и мито и ще излезе кон на магаре. Моето мнение е по-добре да пазаруваш в Мюзикстора или в Томан.

Не се излагайте а четете малко :virtuoz: Тук говорим за 200 лв разлика в цената, а шипинга от сащ на тази оферта е 45$ за двете. Още повече че Томенската цена е също без транспортни разохди. И пак излиза по-на сметка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ти обясня защо ти се излагаш, въпреки че ако се понапънеш и сам ще разбереш :virtuoz:

 

1- Тези неща се изпращат САМО до САЩ, което прави офертата напълно неважаща за другаде.

2- Дори да се пренебрегне т.1, то съответните цени от 45$ и 0$ важат за САЩ. Провери колко струва шипинга до България на други артикули с аналогични габарити и тегло, за да разбереш, че само от тук цената идва равна на Томанската.

3- Като прибавиш чакането от месец, ДДС 20%, че и 4-5% мито на ОБЩАТА стойност...

 

Айде сега сметни кой се излага и кой си прави сметките без кръчмаря :)

 

Нито си най-наблюдателния, нито най-умния, че да се чувстваш все едно си открил топлата вода...ако имаше такава безпрепятствена възможност много преди теб щяха да са се усетили хората и да го правят :D

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааа, признавам че не съм наясно с покупките от интернет и направо ме застреля с това инфо... Егати обирджиите били тия.

съжалявам за прибързаните изводи :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.