Jump to content
Българският форум за музиканти

счупи ми се ръчката


Recommended Posts

хай еврибари такам на китарата и се счупи ръчката за извивки тя не че се счупи ми вътре самата резва се счупи на 2 и я махнах искам да попитам дали може да се оправи някак със нова резва щото е хвърлих старата не ставаше за нищо 10х предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако резбата на тремолото не е повредена, можеш да вземеш нова ръчка.

Иначе - тремола различни - за какво точно говориш ти. Снимай!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

negoce7aem, подкрепям горното мнение. Нямам идея какво точно си направил на китарата, но не е било леко. Моля, положи малко усилие с правописа, защото дотук имаш късмет, че някой отговаря. Зор видях докато изчета писанията ти и ги дешифрирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^Аз дори не успях да хвана смисъла на изречението. Вместо да гадаят хората, просто снимай тремолото за да ти се даде адкватен отговор. :)

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers2: Недосегаем, каков китар модел е твоята и стил кво свирил ти та ръчка за извивки счупине на 2? 10х :thx:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха хора не може да се снима хаха как да напъхам апарата в малката дупка че да видите че резбата е няма ама тъи ще ви го обясня нали се пак като си слагате ръчката я навивате на резбата за да застане?А аз нямам резба и не може да се навие хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A случайно да не си с темоло от рода FAT (10, 6 и подобни) дето ръчката е такава, че не се закрепва, а само пъха и при навеждане, на китарта с лиццето надолу, ръчката пада.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма като му обясни... Предполагам, че е нещо тип флойдовете - две втулки - едната влиза в другата и се хващат на основната пластина на тремолото. Едната има и вътрешна резба и в нея се навива резбата на ръчката. Съмнява ме нормално уилкинско тремоло да си даде резбата така без бой - по-скоро тремолото ще се разпори и китарата не би ставала за нищо друго, отколкото това да се случи...

 

Пич, поправимо е, обаче най-добре дай на някого, който разбира, да не й е*еш мамата повече...

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.