Jump to content
Българският форум за музиканти

Ноти за всеки вкус


Recommended Posts

http://guitarcollege.ru/Site_new/books.htm#metal

Влезте в тази страница-има много интересни неща (само трябва да знаете руски)

Аз иамма много книги от тези иако иска някой да си ги снима -няма проблем. Пишете ми на Guitar_art84@yahoo.com

 

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://guitarcollege.ru/Site_new/books.htm#metal

Влезте в тази страница-има много интересни неща (само трябва да знаете руски)

Аз иамма много книги от тези иако иска някой да си ги снима -няма проблем. Пишете ми на Guitar_art84@yahoo.com

Руснаците винаги са били много навътре в нещата. Аз лично съм заинтересован от "специальный, фьюжн (1)" & "специальный, фьюжн (2)". С удоволствие бих си купил руските издания. Ако ги имаш, кажи някаква цена.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно Фюжина го нямам. Имам поредиците Хеви метал имам 2 класически (на Паганини,Сор ,Бах) и мам На Металика пожечето албуми , Мегадет, Видео школа на Ингви Малмстин, имам една школа за отклоняване от тоналноста (Джаз) ,1 схкола на Петручи 'Рок Дисциплина' ,на Сатриани ,на Петер Фишер,

на Тони Маклафим, 2 други школи на Малмстин,А хеви школите са около 10 и оште някакви но са не се сещам. :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно Фюжина го нямам. Имам поредиците Хеви метал имам 2 класически (на Паганини,Сор ,Бах) и мам На Металика пожечето албуми , Мегадет, Видео школа на Ингви Малмстин, имам една школа за отклоняване от тоналноста (Джаз) ,1 схкола на Петручи 'Рок Дисциплина' ,на Сатриани ,на Петер Фишер,

на Тони Маклафим, 2 други школи на Малмстин,А хеви школите са около 10 и оште някакви но са не се сещам. :wow:

Благодаря! Ако ти паднат или подочуеш нещо за фюжън школите, драсни на gmoykin@yahoo.fr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.