Jump to content
Българският форум за музиканти

7 струнна китара


Recommended Posts

Washburn :unsure:

Е за това ви говоря

има вариант и без Floyd Rose

Вижте му цената само

Да, имам я! Добра е китарката, може би адаптерите не са толкоз изпържени колкото ми се иска, но за тая цена.... Грифа е супер, центъра на тежеста е ОК, лесно се свири,, но докато превключа мисленето за 7струнна се налага да си настройвам последната струна на ла :) Тествах я на концерт - убийство, стршна маса. И в студио е пробвана, и стана супер гот. Изобщо седемструнната китара дава още малко възможности като звук, в сравнение с 6-ст струнната. Но да я имаш... е кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами аз наскоро си взех Ibanez RG 1527 и горе долу съм доволен

Горе долу?

Какво те безпокои в новата ти китара?

:twisted: Марио Анкона :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незная за вас, но аз си мечтая за ето този ОСЕМ струнен Nevborn:
офф:Покупката на тази китара взема залъка от устата на един басист!!!поспри друже!!! :D:D:D:P

А сериозно - безсмислена е,защото тази специално има само пет закачени струни(както се вида на снимката),следователно дори солата се свирят максимално до там.Мисля така още,защото знам че има 7стринг Ибанез със 27' гриф,предвиден за такива дропвания - едни .60ки с тъз последната китарка и си готов.

Плюс това има кофти дизайн(Мешуга много ги уважавам,ама с тоя Невборн са се осрали)

пс. не знам дали го има още обаче,не си спомням да ги е имало последния път когато посетих сайта,а каталога дет' го имам е от 2003.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незная за вас, но аз си мечтая за ето този ОСЕМ струнен Nevborn:
офф:Покупката на тази китара взема залъка от устата на един басист!!!поспри друже!!! :D:D:P:P

А сериозно - безсмислена е,защото тази специално има само пет закачени струни(както се вида на снимката),следователно дори солата се свирят максимално до там.Мисля така още,защото знам че има 7стринг Ибанез със 27' гриф,предвиден за такива дропвания - едни .60ки с тъз последната китарка и си готов.

Плюс това има кофти дизайн(Мешуга много ги уважавам,ама с тоя Невборн са се осрали)

пс. не знам дали го има още обаче,не си спомням да ги е имало последния път когато посетих сайта,а каталога дет' го имам е от 2003.. :D

сички струни са там бе :D загледай се по хубаво :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Washburn rulez !!!!!

благородно завиждам на bobalan :bravo:

абе с 2 думи едва ли може човек да си вземе по-яка 7 струнна от тази за $250 !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бъдем максимално точни: китарата струваше 220долара, уестърн юнион ме глобиха 30долара за трансфер на мангизите до САЩ, шипинга от магазина до адрес беше 30 долара, така че общо прави 280долара. Цената на долара беше 1,8лева когато я взимах. Т.е. 504лева ми излезе удоволствието. Но ми я донесе човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един от китаристите от групата на даскала ми има 7 струнна китара ибанец много е яка ама ло6ото е 4е той немое да я оправлява въоб6те

 

6топонякога става така хора които немогат да свирят имат ееееебббаааааати яките китри :headbang::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.