Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibobz


Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Страшно ме изкефиха парчетата! :bravo::godbless: Евала,iBobz,за свиренето,композициите и не на последно място за записването и смесването :godbless: Аз съм фен!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че ако тези неща бяха поднесени с по-лош запис едва ли щяха да правят толкова впечатление, а пък за записа не съм виновен само аз - правени са в студио Каст, където работех преди време и са експериментални записи на 32 bit 192 kHz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че ако тези неща бяха поднесени с по-лош запис едва ли щяха да правят толкова впечатление, а пък за записа не съм виновен само аз - правени са в студио Каст, където работех преди време и са експериментални записи на 32 bit 192 kHz.

Което обаче е без особено значение при една 128kbps MP3-ка. :godbless: А и не съм ги слушал на качествена техника. Хубави са самите композиции и техниката на свирене, с доста динамика и съответно изразителност. :godbless:

Редактирано от Craig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още едно парче. То е по-старичко, но е в същия дух. За съжаление саксофона не е изсвирен по най-добрия начин, но тогава когато го записвах нямаше друг вариант, защото беше спешно.

 

Thinking Of You

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек , моите почитания към тебе!!!!

:):dance::):):cheers::dance::)

 

Нито мога да напиша нещо, нито да кажа ....... музиката ти обезмисля приказките ........

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.