Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibobz


Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много готино, изчистени хармонии и добър звук на акустичната китара :blink:. МНого ми харесва динамиката в свиренето ти, издава чувтство и умение.. :violin: :headbang: освен това си се съобразил много добре със спецификата на акустичния инструмент, т.е свирил си на акустична китара за разлика от доста китаристи който се опитват да свирят на акустична с бендове и легатни пасажи и звучат малко неумело...много хубава фраза на глисандото ( плъзгането) - ясна и акцентирана..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това си мечтая , така да се изрзявам и аз ..... чисто , искренно и точно. Много добро от всякъде , не мога да спра да ги слушам ....... Това не е просто музика, това беше водопад от чувства ........

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

An Evening Walk

 

The Shining Of You

 

Чакам отзиви  :think:

Аз тебе по принцип си те уважавам и си ми сред любимците във форума. :bravo:

Чиста и естествена музика, жива, с добре очертани, обмислени хармония и мелодия, динамична и изразителна. Едни от най-хубавите творби, които съм чувал из раздела "Авторска музика", от онази музика, която имам предвид под "изобразяваща" в подписа ми! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм от скоро в този форум не бях слушал

твои произведения но мого да ти кажа евала :happy:

Просто от музиката ти струи чуства :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези две произведения току що станаха част от изключително малкото неща, които извикват в съзнанието ми реални и живи образи. Толкова са истински.. Благодаря ти за тях :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелелелелел... Браво, браво :bravo: Много са красиви. Има нещо Клептънско в най - добрия смисъл на думата. Наистина ме разтапят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да....невероятно свирене! и двете са страхотни! във второто има няколко мотива, които са ми познати от някъде ама не се сещам :happy: както каза флиск - много е клептънско! евала :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не мога да не ви почерпя всички.

Не очаквах толкова добри отзиви за тези неща. По принцип винаги се чувствам тъпо като ме хвалят и не знам как да реагирам.

При следващата форумна сбирка имате по бира от мен :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IBobz, много време не съм писал във форума, просто не виждах особен смисъл (не искам никого да засягам), но ето - факт -пиша. И пиша, защото съм провокиран от музиката ти. Мисля, че се изразих красноречиво. Нищо повече не мога да кажа.Понякога човек остава безмълвен пред нещо, във което вижда да как се преплитат чувства и смисъл...

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.