Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Днес е национален празник, амиго... Къде ще се денем, ако...

Точно поради това - още вчера всички "българе" се засилиха из Прованса,да надигат бокали - дреме им,че е национален празник,важното е,че не са на тръстиката(работа)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна вечер беше снощи - ставаме все повече с всеки следващ път! :bravo:

 

П.П. Тия ракийки с тараторчета колко са коварни само...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пияндета!

 

Държа да изразя публично възмущение от факта, че тез ра'оти ста'ат кат' ма няма! И то все 5 - 6 дни преди да се върна! УЖАС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тук е мястото да обсъдим за амнайсти път предложението на човека Цецомецов;

значи, агентът може да откара уредби+барабани където трябва; само трябва да му намерим гоооолямо помещение, дето да се направи тряс унд бум.

Но като ви гледам организацията...

Най-добре ще е да наемем групово "Лиляна Димитрова" /студ. дом/ и да се сцепят мозъци и перушини...

 

Някой друг живот, несериозници.

 

 

Пускането на чалга беше краят на света.

Ако се повтори, бойкотирам тъпия коптор, който "сервира" подобни прелести.

Дано е било инцидент на хормонално увредена временна мома-барманка от Криводолски бълвоч.

 

И накрая:

КЪДЕ Е?

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да напомня,че поредния първи петък се задава.Имаше възражения от някои хора миналия път по отношение на мястото(кръчмето) - нямам нищо против да се съберем на друго място,въпросното заведение и на мен не ми е сред любимите... Но - очаквам предложения за алтернативи - работещи до късно,с възможност да се разместват маси и все пак да ни изтърпят - миналия път бяхме около 35 човека!

 

Та така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня,че поредния първи петък се задава.Имаше възражения от някои хора миналия път по отношение на мястото(кръчмето) - нямам нищо против да се съберем на друго място,въпросното заведение и на мен не ми е сред любимите... Но - очаквам предложения за алтернативи - работещи до късно,с възможност да се разместват маси и все пак да ни изтърпят - миналия път бяхме около 35 човека!

 

Та така?

Някоите хора цитират култовия Император:

imperor 

Пуснато: Mar 7 2006, 04:44 AM

 

Аз съм стреснат, трогнат и... разочарован! Хора! Вярно ли е, че форимните срещи минават на чалга?! Е не!!! Нямам думи! Мога да препоръчам заведение, в центъра, където тази простотия няма да се случи. Цените са нормални, по-скоро ниски. Всеки последен петък от месеца се събираме там с хората от старата махленска компания и понеже сме си дърти я караме на Юрая, Пърпъл, Флойд и т.н., т.е. - както на нас ни е угодно.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hard'n'Heavy? Местенцето е ново, обширно е и, както бяхме обсъждали преди време с Шефа, на самообслужване е, така че няма как да има цакня с парите. И не е скъпо. Музиката - от рок до метъл, може и да си носим. Ще проверя точния адрес, за да дам карта, но е една от преките на Мария Луиза, същата, на която е магазина на Вермахт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hard'n'Heavy? Местенцето е ново, обширно е и, както бяхме обсъждали преди време с Шефа, на самообслужване е, така че няма как да има цакня с парите. И не е скъпо. Музиката - от рок до метъл, може и да си носим. Ще проверя точния адрес, за да дам карта, но е една от преките на Мария Луиза, същата, на която е магазина на Вермахт.

Действай,че няма време.Аз вече съм в сесия и няма как аз да го свърша - така че очаквам сериозно отношение,младши! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.