Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Пада се на Трети Март... :wall:

Чудесно,никой не може да ни обвини,че не сме родолюбци и патриоти!!! :inlove:

 

P.S. Пък и ще си имаме заря за фон на пиянските изцепки... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нали се сещате ,че с едното голо ентусиазирано решение нищо не става... Толкова различни хора като натури,вкусове(всякакви,не само музикални),виждания... Да се съберем,поговорим,да преценим,пък може и да се получи нещо.

 

Та така - 3 март,петък,мястото е известно,час - кой когато дойде - никого не връщаме! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

час - кой когато дойде

Ама хайде ако обичате малко по-конкретно с часа, че ми писна всеки път да идвам пръв и да кисна САМ и да ви чакам да се появите. По принцип сме се разбрали, че по дефаулт е от 19:00, така че... Ако може поне още един да дойде навреме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

час - кой когато дойде

Ама хайде ако обичате малко по-конкретно с часа, че ми писна всеки път да идвам пръв и да кисна САМ и да ви чакам да се появите. По принцип сме се разбрали, че по дефаулт е от 19:00, така че... Ако може поне още един да дойде навреме...

Хм,това,че за една или две срещи сме се разбрали от седем не означава,че трябва непременно да сме на лице точно в 19:00.Много хора сме,всеки си има ангажименти

и заетости. Но конкретно за случая ще гледам да съм там в седем - 3-ти март е и съм почивка,така че предполагам да не ми е проблем. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз може да се появя :D

Ще ти пазим място на паркинга за розовата проходилка-кабриолет,обещавам! :D

 

П.П. Шегувам се,да не се вържеш сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята беше, че сервитьорката ми налита, а съм малък и не мога да се оправя сам :D Хайде, да дойдете навреме:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.