Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Ида и аз да пия една биричка и да черпа Дон Пепинио и Мефистофела по една. Пак ша се повеселим, нема начин да бъде другояче... нали?!

 

3-ти феФруари, петък, заведението горе до де да го знам... до боницата ж Лозенец май се води.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си е същата форумна кръчма екстра. Идвам задължително. Само за час да се разберем 18.00 ли 19. 00 ли или колко? Надявам се да сме повече от предишния път.

:ph34r: Хаймани музиканти? Така си е :green: Ние не сме пеячи а пивачи, не сме свирачи а изтисквачи :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-късно в 18:50 излизам от работа и за десет минутки пеша съм там, само се надявам този път да не бъда пак първият явил се и да кеся сам с бира в ръка докато някой благоволи да се появи, закъснял с половин час :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и аз ще дойда да ви досаждам с моята незатваряща се уста :ph34r:

И ще се почерпим както му е ред... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко обобщение от моя страна - утре,ден трети от Малък Сечко,след 19-19:30ч,във "форумната кръчма" - сборище на вещери!!! :ph34r: Получих личните уверения за присъствие на следните: DeathZone,Diletant,CorvusCorax, Dushmanina,don pepinio,прасе. Всички останали също са добре дошли - ще се радвам да ви видя! :ph34r:

 

Ще си позволя да цитирам уважаемата Snowwhite по отношение местоположението на кръчмето:'На спирката на трамваи № 9 и 14 при хотел "Кемпински-Зографски" има една градинка с детски катерушки и една кръчма, почти цялата в стъкло, построена в тая градинка - е това е." . Ми - ето това е! До утре! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така!

 

Тъкмо се бях отчаяла, полагайки всички усилия на мозъка и пръстите си да разгадая къде (по дяволите) пише така подробно, както неведнъж е споменато, КЪДЕ се правят форумни срещи.... а не само кога и как... и колко....

 

Ем, ще се опитам да намина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новобранци приемате ли? :hello:

 

Че няма да се острижа нула номер -- няма, но табелка "Заек" ще си сложа, ако трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новобранци приемате ли? :hello:

 

Че няма да се острижа нула номер -- няма, но табелка "Заек" ще си сложа, ако трябва...

Приемаме,как да не?! Имам си у дома един чисто новичък противогаз,честно пооткраднат навремето от военното ми поделение,мога да ти го връча да врътнеш няколко обиколчици на кръчмата за "добре дошъл" ? :) Идвайте,ще се радвам да зърна и нови лица! :)

 

P.S. C'est moi ще се появи към 20-20:30ч. Казват,че е аристократично да се закъснява,а и малко ангажименти преди това. :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от "редовните" да вземе да донесе едно камертонче да го бодне на масата, че да ви разпознае човек, че кой знае дали ще мога да ви идентифицирам по дългите коси и кожените метълски якета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.