Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

аидеееееееееееееееееееееее и иазе сам за,,,,,,, :virtuoz: :lol: :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз също съм ЗА! Най-малкото, щото поне трима съфорумци ми дължат пари , надявам се няма да се покрият и ще дойдат да се повеселим за тяхна сметка! :virtuoz: :P :P :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Навремето се събирахме на всеки 2-3 седмици, но почнахме да оредяваме като 40-годишна мъжка косица, та... Сега срещите са по-редки и то благодарение на (не)присъстващите. Нямам против пак да ги подновим - място си имаме, вече го знаят хората, обаче... Ако пак ш'се изнизват повечето като пръ*ня из гащи... :virtuoz:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Snowwhite' date='Jan 6 2006, 09:06 AM']Навремето се събирахме на всеки 2-3 седмици, но почнахме да оредяваме като 40-годишна мъжка косица, та... Сега срещите са по-редки и то благодарение на (не)присъстващите. Нямам против пак да ги подновим - място си имаме, вече го знаят хората, обаче... Ако пак ш'се изнизват повечето като пръ*ня из гащи... :virtuoz:[/quote]
Еееехххх, добрата "стара" Снежанка!!!! :inlove: :inlove: :inlove: Редактирано от DeathZone

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бройте ме и мене. Веднъж месечно ще е супер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Старото място е много подходящо imho :virtuoz: А и е йофтинко... А и дават да се разместват масите... :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да бъде! Само да уточним и дата ? И после - сранЬееееее!!! :lol: :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мефистофеле и аз съм за нашето си кръчме на Кръста. Само трябва да се уточним един или два пъти месечно и кои дни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами ясно е, че всички сме ЗА, така че давайте да избираме дата и честота. Аз предлагам да е всяка последна събота на месеца или нещо от сорта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Винаги сме се събирали в петък, защото се оказа по-удобно за повечето(съботата предполага посещение на роднини в прованса и е*ане, та не ни устройва) - ако сте сериозни - можем да сложим твърда среща всеки първи петък на месеца, а другата такава вече е по съвместителство - нека видим на месечните колко човека ще идваме и да преценим тогава :cheers:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чудесно,но да направим изключение за този месец,че вече го изтървахме деня! :godbless:
P.S. Може и да обсъдим вариант за уекинка промяна на датата с цел позициониране около малко след заплата или авансче,та да може да си се свиним качествено! :godbless: :twisted:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чудесно,дайте да се наквасим форумно на връх Петък 13-ти!!! :metalist: Аз съм навит и ще дойда,но нека някой форумец с по-голям стаж да разясни как седи ситуацията с форумното кръчме - дали е необходима някаква резервация и т.н.Има пет дни до тогава,дайте да се сбереме да се сдереме!

Иначе хипотетично погледнато - 13.01,19:00ч,в кръчмето на бул. "Черни връх" ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Mephistofel' date='Jan 8 2006, 05:38 PM']Иначе хипотетично погледнато - 13.01,19:00ч,в кръчмето на бул. "Черни връх" ?[/quote]
Охо! Вече имаме и дата! Аз съм ЗА! :) Редактирано от Свирациус до Побъркациус

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.