Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен клуб на българските китaри


djbnz

Recommended Posts

 

 

eeeeeee мерсии вече знам каква ми е била първата китара (sun) още е жива и здрава без 1 ва струна :D и прагчетата жулят , ма поне знам ква е ,70 лв хахах който я иска :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята Кремонка. Като ми я донесоха нямаше нищо по нея освен адаптерите. Сега е поопртавена малко, но има да се бутват още някои работи. Ако някой има желание мога да се разделя с нея.

DSC03868.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като се е отворила тема за българските китарки, някой дали не може да ми каже къде могат да бъдат намерени новички такива. Знам че в Казанлък завода още работи обаче не намирам уеб-сайт.

Иначе първият бас който имах беше "Орфей". :punk_guitar: Много си го харесвах :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kremona.com/ Сайтът на Кремона.Заводът си работи, но сега произвеждат само класически китари.

 

 

Верно ли!?!?Ужас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не си баш в час явно....Отдавна не правят цепениците за огрев, каквито бяха китарите им от времето на комунизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
.......

ПЪЛДИН

 

eeeeeee мерсии вече знам каква ми е била първата китара (sun) още е жива и здрава без 1 ва струна :D и прагчетата жулят , ма поне знам ква е ,70 лв хахах който я иска :greenball::)

 

вече е продадена ...

( къде е бутона edit)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип имам 2 ел китари. От тях едната е Орфей с обикновена форма на ел китара. Стара е(30 годишна) :rulez: , но вади добър звук, като изключим лекото пращене от кабела. За съжаление не мога да кача снимка. Това е от мен, иначе много ми харесва идеята за тема на БГ китарите. :thumbs_up:

Редактирано от Javor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах щастлив собственик на 12 струнка...

 

http://bir4o.snimka.bg/arts/grif.287399.17113831

 

Още и седи жак - петица /като на старите магнетофони/ на корпуса...

Много запазена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.