Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен клуб на китари Cort


Malcolm_Young

Какво мислите за китарите Cort?  

385 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

И аз искам KX101 :punk_guitar:

 

Абе аз не знам за хардуера. Китарата ми не е с флойд, със стринг-тру е, но си е от метал, не е "мек", ключовете държат и не съм късал струни от както я купих - месец и половина вече. Звука е чисто убийство, а с новия кабел от RF - няма шум, абсолютно никакъв, даже с резачката на INSANE и бридж адаптера - няма шум. Колкото до външния вид... ням такава красавица... само да докопам фотоапарат и МОЩНО позьорщини.

 

Снимки ще направя от всеки ъгъл, който иска китара до 600 лв. - КОРТ!

 

А, една реклама. Във форума имаше Z40 за 200 лв, колкото струва един Булет Страт. Моето мнение е, че само заради стринг-тру бодито струва 3 пъти колкото един страт на Скуайър. :oops: И НЕ я продавам аз, нито пък познавам продавача, за да не излиза, че правя проста реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм притежател на Cort X-11

Като цяло съм доволен от китарата.Тънък гриф...(бърз)

Удобна....Добре изглеждаща...

Имах проблем с Локинг Нъта.. Бях прецакал единото болтче силно стягане :punk_guitar:

Както и да е Оправи се за 5 мин... Като нова...Тя практически е нова.

После се сдухах... като я разглабях за пълно почистване махнах висчки части на фойда.

И бях забравил да сложа контрата на "ДУПКАТА ЗА РЪЧКА" хахаха

Ето снимки на китарата.

 

Снимки тук

Снимки тук

Снимки тук

Снимки тук

Снимки тук

 

Като за този ценови клас... китарите са страшни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата ти е ЖЕСТОКА ! Другия китарист в групата има такава :thumbdown: Някой да се похвали с Cort X-TH ? Чудя се дали се продава някъде в България :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 4 китари корт :icon_shithappens: Z-40 AX , X-11 , EVL-Z4 и една акустична , лимитирана серия , незнам точния модел. Решете сами дали бих си купил втора китара корт ако не ми харесваха (: (Камоли 3 и 4 :girl_witch: ) ... X11 я използвам предимно за участия на живо , Z-40 е блусарска и е перфектна за джем свирене , EVL-Z4 е типична метълска китара , а акустичната е готова за всичко (:

 

Ето и малко снимки на X11 (любимата ми) :

Тук - http://www.impulse.bg/photos/by/8389393/vi...047719#23047720

тук - http://www.impulse.bg/photos/by/8389393/vi...047719#23047717

тук - http://www.impulse.bg/photos/by/8389393/vi...047719#23047710

тук - http://www.impulse.bg/photos/by/8389393/vi...047719#23047706

Редактирано от MaPT0_T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Моята китара еCORT Performer series.Имам я от 1992 г. и от тогава не е мръднала.Много добра китара.cort.jpg

Редактирано от ven555
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз влизам във фенклуба :) Преди 2 години ми подариха акустичен Cort AD870 - чисто черна мн яка китара и с добро звучене (може и снимки да пусна :hysterical: ). Все още свиря на нея, но скоро мисля да си взема и електрическа пак на Cort - някак си ми станаха любими. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте
Иван Лечев на каква китара свири... :whistle:

 

Дам! Ванчо пак го е мързяло да мъкне фендера и е взел нещо сполучливо от магазина на Веско Койчев :offtopic-001: даже етикетчето си седи на потенциометъра :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се създаде серия на Gene Simmons (KISS), съм сигурен, че след 2-3 години Корт ще гледат от много по-горе, а нашите китари въобще няма да са такава евтинийка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.