Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте аз съм Angrya


Angrya

Recommended Posts

^Това пробвал ли си да го вметнеш на жената, без да си в тежка бронирана машина, осигурено резервно място за спане в следващата седмица и неограничен кредит в магазин за цветя?

Абе, засега си го запазвам за мене си :D Пък и днеска ми го казаха и тя живее при мене, така че като не и изнася :girl_cray2: Ама в крайна сметка, нямам намерение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И МОГА ДА СИ КИСНА ВЪВ ФОРУМА КАТО ПАЯК, когато и колкото си поискам, докато свет светува и има Интернет (пукнете от яд!)...
хах,и аз така.. :punk_guitar:

Абе,жените,дето сте изпуснали мАжете у нето -да не е у вас нещо причината,или?

Щото с една любе/обвилна девойка около мен едва ли ще спамя толкова :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха една "поговорка" която е много подходяща за случая. "Туи коет е*а, от него акъл не взимам" :butcher:

Така си е - жените са странно нещо! Ти ги еш, а те ти викат, че те обичат... Ако някой се опита мен да ме катери - ше го пребия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо залиня динамиката в тази романтична тема за женените и техните музикални странствания "из нето"..., та си викам..., да я поразмърдам още малко.

Но знае, че за мен музиката е неприкосновен периметър. И това му е скъпо.

 

И МОГА ДА СИ КИСНА ВЪВ ФОРУМА КАТО ПАЯК, когато и колкото си поискам, докато свет светува и има Интернет (пукнете от яд!)...

Извинявам се, че се самоцитирам, ама чаках, чаках някой да се сети (или да преодолее своето чувство за такт :thumbs_up: ) и невинно да изкаже предположението, че човекът си е намерил деликатен начин да се отърве от мен ('шот и аз съм едно "цвеке у градинка"). :thumbs_up:

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е яд и за мен!! С приятелката ми сме колеги и тя също има акаунт тук :D хахахахахах

ПС: Мойте съболезнования на потърпевшите.... :P:greenball::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.