Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте аз съм Angrya


Angrya

Recommended Posts

Жестока тема! :ph34r::Piano::hysterical:

 

Предлагам да си организираме форумна кампания "Женени с деца".

И искам да я подкрепя със следната невинна идейка: :)

 

016510055-big.jpg

 

 

П.П. Хммм, синхронът на часовниците и часовите зони ще бъде проблем, но мярката може да се прилага веднъж на всеки 4 часа, като броенето започва от 22:55 часа, БГ време на 1 януари, 2010 година (примерно). ;)

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:)

Темата е култова, но може би трябва леееко да се скрие.. Туко-виж си имаме работа с женските синдикати, който ще искат да се унищожи форума и при браузването да се отваря страницата на "Искрено и Лично".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям идеята за автоматична Shut Down система в 22:55

Ама при едно условие.

Системата да бъде "гъвкава", демек - такива необвързани ергени (като мен) скрипта да не ги лови.

Така че - в 23:00 всичко що е женено/сгаджосано получава един бърз Shut Down (като на култувата картинка на Ангелина по-горе), а ние останалите получаваме автоматично пренасочване към http://forum.muzikant-ergen.org което е вечерно-нощната страница на "Българският форум за музиканти-ергени"

:P

 

П.П. - Пишете активно в тая тема, колеги! Щото като гледам - няма още дълго да й се радваме... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви казах, че ще има и още! (Добре, че последната е от нашите!) :P

 

Системата да бъде "гъвкава", демек - такива необвързани ергени (като мен) скрипта да не ги лови.

Така че - в 23:00 всичко що е женено/сгаджосано получава един бърз Shut Down (като на култувата картинка на Ангелина по-горе), а ние останалите получаваме автоматично пренасочване към http://forum.muzikant-ergen.org което е вечерно-нощната страница на "Българският форум за музиканти-ергени"

ГАДОВЕ!!! ;)

----------------------

Темата е супер, ама си знаех, че до нищо добро няма да доведе за http://forum.muzikant-jenen.org! :slap:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се бъзикате, ама моята булка от китарата ме ревнува, какво остава кат ме види във форума. ;)

 

 

 

дъртия препатил Полифон

 

пп

 

Ще споделя също, че чуе ли вече многогласията ми, тя се изприщва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, така е ;) Не се предавай

833484_orig.gif833484_orig.gif833484_orig.gif

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Това пробвал ли си да го вметнеш на жената, без да си в тежка бронирана машина, осигурено резервно място за спане в следващата седмица и неограничен кредит в магазин за цветя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да споделя всеобщото нещастие. :) :)

Първо, мъжът ми сума кандърми ми отправи (цяла година!), да се регистрирам във форума.

 

Ще споделя също, че чуе ли вече многогласията ми, тя се изприщва.

А миналата година, докато пеех Too Many Tears на Снейк по нощите, беше стоял 20 минути в коридора пред вратата на кухнята (където аз се вихря...). Бил жаден, но не смеел да влезе, да си налее вода. И останал отвън на студеното, по чорапи, да слуша. Като прекъснах за малко, влезе и каза: "Това, последното изпяване, не го пипай. Ти така пя, че не можах да мръдна от мястото си..."

Не е музикант, нито има аспирации или способности в тази посока.

Но знае, че за мен музиката е неприкосновен периметър. И това му е скъпо.

 

И МОГА ДА СИ КИСНА ВЪВ ФОРУМА КАТО ПАЯК, когато и колкото си поискам, докато свет светува и има Интернет (пукнете от яд!)... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.